10 домашніх засобів, які допоможуть зменшити симптоми хвороб та дискомфорт.

Пропонуємо 10 домашніх засобів, які допоможуть зменшити симптоми хвороб та дискомфорт.

  1. Від кашлю чорний шоколад.

В шоколаді міститься речовина Теобромін, яку додають в лікарські засоби від кашлю для пригнічення кашльового рефлексу. Тому, якщо стався напад сильного кашлю, з’їжте плитку шоколаду. Кашель заспокоїться та настрій покращиться.

  1. Біль у вусі заспокоїть оливкова олія.

Закапайте у хворе вухо 5 крапель теплої оливкової олії та прикрийте вушний прохід ватною турундою. Це допоможе швидко та ефективно вгамувати біль, щоб дістатися до лікаря, який призначить лікування.

  1. Менструальний біль вгамує імбир.

Якщо настали ці важкі та болючі жіночі дні, приготуйте й випийте чай з імбиром. Він покращить кровообіг, зменшить тонус м’язів та біль.

  1. Скотч проти бородавок.

Щоб позбутися цього непривабливого дефекту, можна застосувати рідкий азот або звичайний канцелярський скотч. Приклейте маленький шматочок на бородавку та залиште на тиждень. Повторюйте процедуру поки дефект не зникне.

  1. Лимон від нудоти.

Під час вагітності відбуваються напади нудоти, а препарати в такому положенні приймати заборонено. Порятунком для майбутньої мами стане лимон, його освіжаючий аромат допоможе швидко впоратися з нудотою.

  1. Від опіку чайний пакетик.

Прикладіть до опіку чайний пакетик, це заспокоїть сильний біль та запобігатиме пошкодженню тканин, які знаходяться поряд з місцем ураження.

  1. Від гикавки допоможе цукор.

Гикавка нападає раптово і вгамувати її досить важко. Хтось затримує подих або п’є багато води, але найефективніший метод — це з’їсти шматочок цукру.

  1. Від печії допоможуть яблука.

Яблука містять яблучну та винну кислоту, які нейтралізують шлунковий сік. А також багаті на пектин, який проявляє абсорбуючі властивості та нормалізує роботу органів травного тракту.

  1. Горілка від запаху ніг.

Горілка має антисептичну та підсушуючу дію. Інфекція, яка викликає неприємний запах загине, надмірна пітливість зникне, ноги стануть сухі та матимуть природний аромат.

  1. Сода для білизни зубів.

З’єднайте харчову соду з лимонним соком до утворення пасти. Нанесіть її на зуби та потримайте 2 хвилини. Білосніжна посмішка гарантована!

Перед використанням будь-якого засобу, проконсультуйтеся з сімейним лікарем.

Будьте здорові!