12 секретів використання бальзаму «Зірочка», про які мало хто знає. Збережіть собі їх.

Бальзам «Золота Зірка» або, як ми звикли його називати у повсякденному житті, «Зірочка» був дуже популярним у радянські часи. Використовували цю дивовижну річ при багатьох хворобах, так як він дійсно допомагав боротися з багатьма хворобами. У складі цієї мазі лише ті компоненти, які використовують самі в`єтнамці у народній медицині. Це панацея серед не традиційних засобів, яку признали навіть лікарі та аптекарі багатьох країн світу.

«Зірочка» складається з ефірних олій, таких як: гвоздична, евкаліптова, м’ятна і корична та ментолу, камфору.

Серед повсякденних справ, жінка має знаходити час для догляду за своїм здоров`ям та красою. І зовсім не обов`язково витрачати на це всі свої заощадження.

12 методів використання «Зірочки», про які ви і не здогадувалися.

 1. Освіжувач повітря

Достатньо лише трішечки помістити цього бальзаму у зволожувач – і повітря у приміщенні буде свіжим та приємним;

 1. Пом`якшувач п`ят

Кожна жінка стикається з такою проблемою як загрубіння шкіри п`ят. А так хочеться, щоб вони були гладенькими та красивими. Нанесіть трішки мазі на п`яти, одягніть шкарпетки та залиште так на ніч. Зранку змийте засіб та зішкребіть ороговілі частки шкіри пемзою. Рекомендується повторювати таку процедуру щодня. Результат довго не змусить вас чекати.

 1. Лікує головні болі

Нанесіть бальзам на лоб і віски та втирайте масажними рухами. Головна біль одразу ж зникне.

 1. Запобігає маленьким несподіванкам з тваринками

Використовуйте трішки «Зірочки» у місцях, де ваш улюблениць любить робити «свої» справи. Саме цей запах відлякує тварин і перешкоджає їм робити оказії в будинку.

 1. Відлякує комах

Сучасні засоби для боротьби з комахами містять багато токсичних та хімічних речовин. А якщо в домі є дитина, то ними взагалі не рекомендовано користуватися. З цією проблемою легко справиться всім відома «Зірочка»

 1. Лікує грибок нігтів

Нанесіть його на хворий ніготь щодня, перед сном

 1. Зменшує черевний жир

Візьміть одну таблетку камфори, киньте її в спирт, додайте харчову соду та нашим бальзамчиком. Доведіть до однорідного стану і нанесіть на живіт. Огорніть харчовою плівкою і залиште на ніч

 1. Запобігає запаленню і інфекціям

При порізах і ранах можна легко заразитися, тому нанесіть мазь на уражене місце. Вона їх очистить та пришвидшить процес загоєння.

 1. Захистить меблі від котика

Якщо залишити трішки бальзаму недалеко від крісла, дивану чи інших меблів, то ваша киця забуде як це їх дряпати.

 1. Знімає біль в спині і м`язах

Масажними рухами втріть мазь у місце, що болить і через певний час біль, я рукою зніме.

 1. Допомагає боротися з розтяжками

Після пологів або після схуднення,  у жінки можуть виникнути на тілі неприємні розтяжки. Нанесіть бальзам на такі місця і вже через два тижні їх стане значно менше помітно.

 1. Лікує синяки

Нанесіть мазь на місце де є синяк і він зникне.