5 дієвих засобів, які допоможуть позбутися кісточки на ногах

Виступаюча кісточка на великому пальці ноги, яка дістала назву вальгусна деформація пальця стопи, не лише є косметичним дефектом чи створює незручності при виборі нової пари взуття, а ще й серйозна проблема для здоров’я.
Щоб позбутись її, лікування варто почати лікарськими рослинами, а не вдаватись до радикальних методів.

В боротьбі з недугом допоможуть:

  1. Календула.

Гомеопатичний лосьйон, сік квітів або ж ефірна олія цієї рослини покращують циркуляцію крові в тканинах, мають протизапальний ефект та запобігає виникненню мозолів.

  1. Ромашка.

Щоденні вечірні ванночки з концентрованого відвару цієї відомої лікарської рослини, по 30 хвилин на постійній основі допоможуть зняти почервоніння, набряк й не допустить погіршення.  1. Куркума.

Цю спецію можна вживати всередину й місцево, якщо поєднувати ці методи лікування буде ефективнішим. Для прийому всередину, куркуму змішайте з оливковою олією та чорним перцем.
Зовнішньо нанесіть на кісточку лосьйон та гель з алое.

  1. Лаванда.

Вона полегшить біль завдяки заспокійливим й розслаблюючим властивостям. Ефірну олію лаванди нанесіть самостійно або ж в комбінації з будь-якою базовою олією на кісточку та зробіть масаж. Приємний аромат сприятиме кращому сну.  1. Рута.

Це рослина з цілющими властивостями зменшує біль, запалення та покращує місцевий кровообіг. Щодня робіть ванночки по 15 хвилин, доки не відчуєте ефект, далі застосовуйте по 3 рази на тиждень.

Будьте здорові!