5 ефективних способів за допомогою меду, мати гарне та міцне волосся. Усім жінкам на замітку

Мед вже давно застосовується косметологами у догляді за шкірою та волоссям. Він зцілює та робить волосся здоровим й блискучим.

Пропонуємо дізнатися про основні переваги меду по догляду за волоссям.

  1. Засіб для пом’якшення волосся.

Мед є природним кондиціонером. Він допомагає відновити та розгладити волосся. Застосовуючи його регулярно, можна зміцнити волосяні фолікули, які допомагають волоссю рости.

  1. Засіб із природним антиоксидантом.

Мед містить необхідні волоссю та шкірі голови вітаміни й мінерали. Вони допомагають оздоровити шкіру голови та стимулюють ріст волосся.  1. Зволожуючий засіб.

Завдяки великому вмісту цукру, мед зволожує шкіру голови, пом’якшує волосся та надає йому блиску. Якщо регулярно робити медові маски, можна позбутися ламкості та випадіння локонів.

  1. Запобігає проявленню інфекцій.

Мед має антибактеріальні та антисептичні властивості. Він робить шкіру голови здоровою та чистою й надає захист від інфекцій. Маски з меду допоможуть, якщо є лупа, свербіння, сухість та забруднення. Також, надасть блиску, сили та міцності.  1. Освітлюючий засіб.

Змішавши мед, кондиціонер та лимонний сік, можна отримати гарний результат. Волосся набуде блиску, поліпшиться його колір та зникне тьмяність. Для отримання темного відтінку, додавайте патоку, а не мед.