5 головних причин їсти мед перед сном, та в чому саме він допомагає

Мед – це дуже корисна їжа. Пропонуємо дізнатися головні причини, чому потрібно їсти бджолиний мед перед сном.

  1. Допоможе заснути.

Він є природним заспокійливим засобом, який сприяє виробленню гормону мелатоніну. Мед нормалізує сон, оновлює клітини та відновлює нервову систему. Випитий на ніч ромашковий чай з 1 ч. л. меду, є запорукою гарного відпочинку. Можна приймати мед разом з теплим молоком, якщо немає протипоказань для вживання лактози.

  1. Спалює жир.

В нічні часи в організмі людини відбувається запуск механізмів посиленого спалювання жиру. Зайві калорії спалюються завдяки гормону орексину, який міститься в натуральному бджолиному меді.  1. Оздоровлює печінку.

Вночі відбувається активна регенерація печінкових клітин. Тому, дуже корисно випити перед сном гарбузовий сік з натуральним медом. Це допоможе печінці позбутися від шкідливих токсинів.

  1. Зміцнює імунітет.

Очищені зубки часнику дрібно поріжте та змішайте з натуральним медом. Вживайте цей засіб перед сном по 1 ч. л., для сильного імуностимулюючого ефекту.

  1. Для наповнення енергією вранці.

Іноді людина відчуває хронічну втому, навіть на ранок не наступає полегшення, а тільки розбитість та роздратованість. Випита на ніч вода з додаванням меду зможе допомогти у вирішенні цієї проблеми. Згодом вранці прийде бажана бадьорість.Також, можна запропонувати ще один засіб вранішнього напою. Для цього в 1 літр теплої води покладіть подрібнений лимон разом з цедрою, кілька кружечків потертого кореня імбиру та 1 ст. л. бджолиного меду. Пийте цей напій вранці по 0,5 склянки, а те що залишилось на протязі доби. Цей напій є відмінним енергетиком. Особливо потрібний людям, які страждають на вегето-судинну дистонію.

Будьте здорові!