7 натуральних продуктів, які допоможуть підвищити гемоглобін. На заміну аптечним препаратам

Знижений рівень гемоглобіну в організмі називають анемією. Він виконує дуже важливу функцію в організмі — переносить кисень до клітин та тканин.

Під час недостачі цієї надзвичайно важливої складової крові, людина відчуває: слабкість, сонливість, швидко втомлюється, головний біль, запаморочення, перепади артеріального тиску, неприємні відчуття в ділянці серця, сухість шкіри, хейліт, поганий стан волосся і нігтів, порушення смаку та нюху.

На заміну аптечним препаратам, можуть прийти засоби зі звичайних продуктів, які містять велику кількість заліза та швидко відновлюють недостатність гемоглобіну.

Топ-7 натуральних засобів від анемії.

1.Візьміть по склянці гречки та волоських горіхів. Подрібніть їх та додайте склянку натурального меду. Ретельно перемішайте та приймайте по 1 столовій ложці щодня.

2.Візьміть у співвідношенні 1:1 курагу, родзинки, волоські горіхи та натуральний мед. Всі інгредієнти подрібніть та добре перемішайте. Приймайте по 3 столові ложки щодня.3.Візьміть чорнослив, родзинки, курагу та волоські горіхи по 1 склянці. Подрібніть та додайте натуральний мед і перекручені 2 лимони. Ретельно перемішайте та приймайте по 3 столові ложки щодня.

  1. Змішайте по 100 мл бурякового та морквяного соку. Приймайте засіб щодня. Ця суміш соків дуже швидко підіймає рівень гемоглобіну.
  2. Змішайте 125 мл яблучного соку, 60 мл бурякового та 60 мл морквяного. Приймайте кожного дня по 2 рази.
  3. Змішайте 125 мл яблучного соку, 125 мл домашнього журавлиного морсу та 1 столову ложку соку з буряка. Приймайте кожного дня 2 рази.
  4. Залийте пів склянки гречки склянкою кефіру та залиште до ранку настоятися. Зранку корисна каша готова.

Перед використання засобів проконсультуйтеся з сімейним лікарем.

Будьте здорові!