Активоване вугілля — корисні способи застосування, про які мало хто знає

Активоване вугілля — це препарат, який має адсорбуючі властивості й знає його кожен. Він дуже дешевий на відміну від інших сорбентів. Його отримують із кокосових горіхів або деревини, шляхом термічної обробки. Вугілля має дуже багато пор, які поглинають токсичні речовини та утримують на поверхні.

Характеристики активованого вугілля:

 • Не пошкоджує слизові оболонки;
 • Має сильні адсорбційні властивості;
 • Легко виводиться з шлунково-кишкового тракту;
 • Не токсичний;
 • Не пригнічує мікрофлору кишківника;
 • Має зручну розчинну форму;
 • При тривалому використанні викликає закрепи або діарею.
Застосування активованого вугілля:

 1. Для підтримки здоров’я ротової порожнини.

Активоване вугілля змінює рН-баланс ротової порожнини, запобігає розвитку неприємного запаху та різних хвороб. Для цього подрібніть 2 таблетки препарату та занурте в порошок вологу зубну щітку. Чистьте зуби цим методом двічі на тиждень.

 1. Знімає похмільний синдром.

Активоване вугілля адсорбує на себе хімічні речовини та підсолоджувачі, які містяться в спиртних напоях. А якщо прийняти його разом із спиртним, то концентрація алкоголю в крові буде значно нижча. 1. Допомагає позбутися прищів та вугрів.

Щоб очистити шкіру обличчя від проблемних елементів, необхідно змішати 2 ст. л. гелю алое та 1 таблетку вугілля. Потім нанести суміш легкими масажними рухами на шкіру, зачекати поки висохне та змити теплою чистою водою.

 1. Допомагає боротися з віковими змінами.

Приймаючи щодня по 2 таблетки препарату, значно покращиться стан та функції нирок та печінки, які дуже страждають від впливу неякісної їжі та різноманітних токсинів.

 1. Впливає на рівень холестерину.

Активоване вугілля знижує на чверть рівень холестерину в крові. Однак, якщо людина страждає від зневоднення та захворюваннями органів ШКТ, то дія засобу істотно зменшується. 1. Допомагає при здутті.

Щоб позбутися цієї проблеми, необхідно приймати по 500 мг активованого вугілля за 1 годину до їжі запиваючи склянкою води.

 1. Для очищення води.

Фільтр з активованим вугіллям адсорбує з води шкідливий фторид, який пошкоджує й порушує роботу печінки, нирок та імунної системи.