Чай з насіння кропу, щоб привести у норму нирки, та понизити артеріальний тиск.

Ніколи не страждала на гіпертонію, аж поки вік не дався у знаки. З’явилася надмірна вага, набряки на ногах….одним словом звичайний » букет» звичайної, вже не молодої, жінки. І, можливо я впала б у депресію через всі свої болячки, але в добру хвилину згадала свою улюблену бабусю, на яку тепер стала так схожа. Вона терпіти не могла пити всілякі пігулки, тож завжди мала вдома багато насушеного насіння кропу. Раніше мене завжди дивувала така кількість цього насіння, а тепер я розумію навіщо ним запасалася моя бабуся.

Зробивши кілька разів, чай по її рецепту я тепер іншого і не п’ю. Адже з підвищеним тиском зникли і набряки на ногах, нирки привела у порядок. Загальне самопочуття поліпшилося, а що мені ще для радості потрібно?

А ще кріп лікує при болях у шлунку та кишківник, зникають запори, та всілякі розлади.

Тож у заварювальний чайник потрібно всипати 1 столову ложку насіння кропу (з гіркою) і залити його 0,5 л кип’ятку. Щільно накрити заварник рушником і настояти чай 40-50 хвилин. За цей час насіння кропу встигне віддати всі свої корисні речовини у воду.

Чай потрібно пити безпосередньо через носик заварника по три ковтки, 7 -10 разів на день. Чай неможна вживати натщесерце та після переїдання.Проведіть курс лікування на протязі тижня, потім можна вживати чай 2-3 дні кожен місяць у профілактичних цілях.

Важливо зазначити, що всі ліки мають побічні властивості, тому обов’язково порадьтеся з лікарем перед вживанням чаю. Адже, можливо ви маєте якісь хронічні захворювання, при яких кріп може нашкодити.

Міцного вам здоров’я!