Чому дитина так часто хворіє? Головні причини, про які слід знати батькам.

Причиною того, що дитина постійно хворіє, може бути не тільки патогенні мікроорганізми, але й психологічний клімат в родині. Ми розповімо, як зрозуміти, що відбувається порушення дитячої психіки та допомогти малюку вийти з цього важкого стану.

  1. Неочевидна причина захворювання.

Дітки дуже чутливі й відразу ж відчувають емоційний стан батьків. Навіть, якщо ті намагаються приховати свій дискомфорт, хвилювання або роздратування. В такій ситуації малюки налаштовуються на емоційну хвилю й починають вередувати, постійно плакати й відмовлятися від їжі. Для того, щоб отримати увагу, ласку, любов та розуміння, підсвідомість дитини вводить організм стан хвороби. За таких умов мета буде досягнута, а головне, не навмисно.

  1. Порятунок родини.

Навіть незначні суперечки між батьками викликають у дітей сильні переживання. Для того, щоб помирити маму з татом, малюк вдає, що йому погано. З часом цей досвід засвоюється як позитивний й малюк втрачає над ним контроль. Внаслідок цього, найменший конфлікт викликає підсвідому реакцію й дитина починає хворіти. А постійні хвилювання знижують опір організму у відношенні бактерій, грибів та вірусів.  1. Високі вимоги.

Постійні завищені очікування батьків, особливо коли дитина намагається зробити все, що в її силах, приводять до різних захворювань. Рано чи пізно організм влаштує собі відпочинок й підсвідомість в цьому йому допоможе викликавши хворобливий стан. В цей момент вимоги припиняються й малюк отримує увагу, любов та можливість бути безтурботною дитиною.

  1. Відсутність мами.

Коли батьки постійно відсутні в житті дитини, залишивши її на бабусю, няню або в дитячому садку, а ввечері зайняті домашніми справами, то на підсвідомості запускається знайомий механізм. Дитина відчуває себе непотрібною та покинутою й починає хворіти! В цей момент мама вимушена залишитися вдома та приділити своєму найдорожчому чаду увагу й турботу.

Якщо з дитиною відбувається щось незрозуміле й вона занадто часто почала хворіти, то необхідно звернути увагу на те, що відбувається в родині.

В цьому може допомогти сімейний психолог, який дуже швидко знайде проблему та порадить, як з нею впоратися.