Дієві домашні методи, які значно покращать стан ваших нігтів. Більше не ламаються і не тріскаються.

Доглянуті та здорові нігті неабияк впливають на загальний зовнішній образ. Тому слідкувати потрібно не тільки за волоссям, шкірою та вбранням. Пропонуємо декілька живильних масок, які потрібно наносити на ніч надівши зверху бавовняні рукавички.

Желатинова маска.

В желатині міститься величезна кількість колагену, що позитивно впливає на здоровий ріст волосся та нігтів. Візьміть теплу воду та розчиніть там желатин. Занурте туди нігті на 15 хвилин. Використовуйте цей засіб 1 раз на тиждень і через короткий проміжок часу, стан нігтів буде набагато краще.

Маска з йодом.

Візьміть розчин йоду низької концентрації та наносьте на нігтьову пластину раз в тиждень. Також можна використовувати ванночки з йодом (1-2 краплі) та сіллю. Це покращить зовнішній вигляд та зникнуть рельєфні горбики на нігтях.

Ванночки з кам’яною сіллю.

Приготуйте ванночку з кухонною сіллю: в теплій воді розведіть трішки солі та занурте нігті на 15 хвилин. Після помийте руки та нанесіть зволожуючий крем.

Ванночка з морською сіллю.

Ви маєте крихкі та ламкі нігті? Допоможуть впоратися з цією проблемою ванночки з морською сіллю, бо вона містить багато мікроелементів, які зміцнюють тканини. Приготуйте ванночку з теплої води та 1 ч.л. солі та занурте нігті на 15 хвилин. Потім обмийте руки та нанесіть зволожуючий крем на руки і нігті.

Ванночка з ромашкою.

Приготуйте відвар або настій ромашки та занурте туди нігті на 20 хвилин. Це допоможе впоратися з крихкими, тонкими та хворими нігтями.Олія виноградних кісточок.

Змішайте основну олію та 2 краплі олії виноградних кісточок. Втирайте в нігті на ніч кожного дня. Це зміцнить нігтьові пластини та залікує тріщинки.

Кропив’яні ванночки.

Кропива містить в своєму складі багато кремнію, через що дуже часто використовується у виготовленні косметичних засобів. Готуйте відвари і настої з цієї цілющої рослини та робіть ванночки.

Зелений чай.

Заваріть Зелений чай, коли він стане теплим, опустіть та потримайте в ньому нігті 15 хвилин. Велика кількість антиоксидантів додасть нігтям здорового блиску і міцності.

Рицинова олія.

До основновної олії додайте рицинову. Вона допоможе в лікуванні грибкових захворювань нігтів. Готуйте ванночки з олійною сумішшю, тримайте 10-15 хвилин в ній нігті та добре обполосніть чистою водою.

Помідори.

Цей чудо овоч містить багато біотину, що сприяє росту волосся та нігтів. Приготуйте ванночку: сік помідора та підігріта рослинна олія. Занурюйте нігті в суміш на 10 хвилин пару разів на тиждень  та незабаром стан нігтів Вас дуже порадує.

Будьте здорові та гарні!