Дієвий народний засіб від болю в ногах. Вже після першої процедури ви відчуєте полегшення.

Віднедавна маю проблему з ногами — крутить і «вивертає» так, що не знаю вже де їх притулити, щоб біль пройшов. Ночами стало неможливо спати, тому ще й самопочуття погіршилося, через безсоння. Вирішила, що потрібно шукати якісь дієві засоби лікування, бо біль сам по собі нікуди не зникне, а ліки, які виписують лікарі, хоч полегшують самопочуття на якийсь час, та дуже піднімають рівень кислотності у шлунку. Тому,  багато людей скаржаться на болі у шлунку, після прийому ліків від болю в ногах.

Перепробувала багато народних засобів та натрапила саме на «мій», той що дійсно допомагає. Рекомендую робити його перед тим, як лягати спати:

* Перша за все набираю у миску 2-3 літри теплої води та розводжу у ній господарське мило (воно, чи не єдине натуральне у наш час). Розчин має бути «молочного» кольору.

* Далі додаю жменю харчової соди та жменю морської солі. Після того, як сіль та сода розчиняться у воді, потрібно долити гарячої води, та налити у розчин 10 крапель йоду. Все ретельно перемішати.

* Ставлю ноги у розчин по щиколотки не більше ніж на 15 хвилин. Саме за цей час суміш встигає знеболити хворі ноги. Якщо залишити ноги на довший час, то біль повернеться знов.* Потім потрібно витерти ноги на сухо і змастити будь-яким лікувальним кремом або олією, підійде оливкова. Добре помасажуйте та одягніть теплі шкарпетки та лягайте спати.

Сам розчин можна використовувати не більше трьох разів, кожен раз його потрібно добре підігріти до температури, яку ви можете витримати, та додавати по 10 крапель йоду. Нагадаю, що тримати ноги у ньому потрібно рівно 15 хвилин, більше не можна.

Курс лікування: 10-12 ванночок (днів), потім можна зробити перерву, і якщо біль повернеться, повторити курс.  При варикозі та тромбах можна робити теплий розчин, замість гарячого.

У першу ж ніч після цієї процедури я змогла спокійно виспатися наприкінці десятиденного курсу вже і не згадала про біль. Тепер ділюся своїм рецептом з усіма. Люди дякують.