Догляд за шкірою на початку осені. Ефективні методи — жінкам на замітку

Щоб зберегти свіжість шкіри та засмагу отриману влітку, пропонуємо розглянути декілька працюючих методів догляду за шкірою обличчя.

  1. Пілінг.

Щоб допомогти своїй шкірі оновитися до Рівного й гарного стану, додайте у догляд за нею легкий ексфоліант. Застосовувати його можна два-три рази на тиждень. Обов’язково після процедури зволожте шкіру та нанесіть крем.

  1. Зволоження.

Через надмірну сухість шкіри влітку, пори працюють швидше, щоб зволожити її. Тому, з’являються прищі, чорні цятки або акне. Відвідайте косметолога та зволожує шкіру кремом та тоніком, щоб порам будо легше працювати.  1. Кислоти.

Пігментні плями з’являються через неправильну засмагу. Кожні дві години необхідно оновлювати SPF. Засмага сховала пігментні плями, які насправді з’явились ще на початку літа. Тому, додайте до свого догляду ретинол, кислотні сироватки й результат буде очевидний. Це допоможе висвітлити пігментні плями до рівномірного кольору.

  1. Олії.

Кожна жінка хоче зберегти засмагу якомога довше. Є спосіб, який допоможе це зробити. Після кожного прийому душа, наносьте на шкіру олію для тіла. Обирайте засіб з написом «суха олія», щоб не залишалось липкого шару та жирних плям на одязі.  1. Масаж.

Щоб тримати тіло та шкіру у тонусі весь рік й не починати худнути взимку чи навесні, запишіться на масаж або можете робити його собі самостійно. Це позбавить вас від виснажливих занять спортом, коли терміново потрібно буде скинути вагу.