Ефективні засоби для боротьби з грибком на нігтях в домашніх умовах

В наслідок недотримання правил гігієни, ослаблення імунітету та відсутності лікування грибка стопи, з’являється грибок на нігтях. Вони стають товсті, жовті, крихкі та відшаровуються. А ще, оніхомікоз дуже важко лікувати.

Пропонуємо ознайомитися з декількома ефективними засобами народної медицини у боротьбі з грибковою інфекцією ніг.

  1. Яблучний оцет.
Він володіє антисептичними та протигрибковими властивостями.

Для лікування змішайте воду та яблучний оцет у співвідношенні 1:1. Потримайте в цій суміші уражені пальці протягом 30 хвилин та гарно висушіть. Проводьте процедуру 1 раз на день протягом 1-3 місяців, залежить від стадії ураження.

  1. Харчова сода.

Засоби на основі соди попереджають поширення грибкової інфекції на здорові ділянки.

Для лікування змішайте воду та соду у співвідношенні 1:2. Помістіть суміш на уражені нігтьові пластини, потримайте 20 хвилин та змийте. Проводьте процедуру 2 рази на день протягом 1-2 місяців, залежить від стадії ураження.  1. Чайне дерево.

Олія чайного дерева володіє антисептичними та протигрибковими властивостями.

  1. Орегано.

Ореганова олія, також, володіє антисептичними та протигрибковими властивостями.

Для лікування змішайте олію орегано 5 крапель та 2 ст. л. оливкової олії. Нанесіть суміш на уражені нігтьові пластини та потримайте годину. Потріть ділянку щіткою та змийте водою. Проводьте процедуру 1 раз на день протягом 1 місяця.

  1. Кокосова олія.

Олія кокосу містить у своєму складі жирні кислоти, які проявляють себе як фунгіциди.

Для лікування нанесіть на ніготь кокосову олію або суміш кокосової й ореганової у співвідношенні 5:1. Дайте їй повністю поглинутися. Проводьте процедуру двічі на день протягом 2 місяців.  1. Лістерин.

Для лікування змішайте лістерин та яблучний оцет у співвідношенні 1:2. Покладіть на уражені нігтьові пластини ватний диск з сумішшю та потримайте 45 хвилин. Потріть ділянку щіткою та змийте водою. Проводьте процедуру 1 раз на день протягом 1 місяця.

Будьте здорові!