Ефективні засоби, які швидко зніму зубний біль в домашніх умовах

Зубний біль це дуже неприємне відчуття, яке зводить з розуму. Причин багато, але знайти і лікувати повинен тільки лікар стоматолог. Для того щоб зменшити нестерпний біль до відвідин професіонала, рекомендуємо 12 засобів на натуральній основі. Вони, мають протизапальну й знеболювальну властивість, тому діють швидко та дуже ефективно.

Ефірна олія гвоздики.                                      

Гвоздична олія позбавляє на деякий час від болю, бо під час використання відчувається оніміння і втрата чутливості в тій ділянці.

До 1 чайної ложки рослинної олії додайте 2 краплі гвоздичної та перемішайте. Змастіть в суміші ватну турунду та прикладіть до хворого зуба. Коли з’явиться відчуття оніміння, заберіть турунду та гарно прополощіть ротову порожнину.

Імбирна паста.

Візьміть порошок імбиру і каєнського перцю в співвідношенні 1:1, додайте трішки води та перемішайте, щоб утворилась паста. Змастіть нею ватну турунду та прикладіть до хворого зуба на пів години. Цей засіб швидко зменшить набряк, біль, зупинить кровотечу та дезінфікує ділянку.

Примочки з сольовим розчином.

Візьміть склянку теплої води та розчиніть в ній 1 чайну ложку кухонної солі. Просочіть сумішшю ватну турунду та прикладіть до хворого зуба. Тримайте весь час, постійно змінюючи на чисту просочену турунду. Цей засіб має дезінфікуючу, болезаспокійливу та протинабрякову дію.

Чай з м’ятою.

М’ята один з найсильніших антисептиків серед інших рослин. Залийте 1 чайну ложку листя м’яти склянкою окропу та настоюйте 20 хвилин. Цей чай зменшить головний і зубний біль, зникне неприємний запах з ротової порожнини та продезінфікує її.Ефірна олія мірри.

Олія мірри має потужні антибактеріальні та антисептичні властивості, а також покращує капілярний кровообіг в тканинах. Її використовують для профілактики захворювання ясен, лікуванні стоматиту та загоєння пошкоджень різної етіології.

Зубчик часнику.

Очищений зубчик часнику розріжте присипте сіллю та прикладіть до ураженої ділянки або просто пожуйте. Він має протигрибкову, антибактеріальну та противірусну дію.

Ваніль.

Змастіть чистий палець ванільним екстрактом та нанесіть на хворий зуб. За рахунок вмісту спирту, ясна навколо зуба заніміють і біль притупиться.

Куркума.

Візьміть 1 чайну ложку порошку куркуми, 1 столову ложку рослинної олії та 3 краплі м’ятної олії. Змішайте, щоб утворилася паста. Чистьте нею зуби залишаючи в кінці на декілька хвилин, щоб ефект був кращий та прополощіть ротову порожнину. Цей засіб має антибактеріальну, противірусну та протизапальну властивість, а також усуває неприємний запах та плями на зубах.

Лід.

Перша, але недовготривала допомога при зубному болю — це компрес з льодом. Загорніть лід в рушник та прикладіть до ділянки обличчя де знаходиться хворий зуб.

Ефірна олія чайного дерева.

Прикладайте до хворого зуба ватну турунду з олією або додавайте до чистої води та часто полощіть ротову порожнину, затримуючи на пару хвилин.Харчова сода.

Візьміть склянку теплої води та розчиніть в ній 1 чайну ложку соди. Полощіть цим ротову порожнину на протязі дня, як є вільна хвилина. Або обваляйте в харчовій соді вологу турунду та прикладіть до хворого зуба на 5 хвилин.

Алкоголь.

Щоб біль швидко минув, полощіть довго ротову порожнину міцним алкогольним напоєм. Використовувати можна віскі, коньяк, ром чи горілку.