Ефективний засіб, після якого шкіра на п’ятках стане ніжною та м’якою.

Сухість шкіри, тріщини та мозолі на п’ятках викликають дискомфорт, а іноді біль. Це виглядає непривабливо та заважає нормальній ходьбі, особливо у взутті на підборах. Стан підошов погіршується в літній період, коли шкірі бракує зволоження.

Для боротьби з цією проблемою існує величезна кількість засобів та косметичних процедур. Але інколи нічого не допомагає, хвороба прогресує і кожен крок викликає нестерпний біль або кровотечу з тріщин.

Рекомендуємо дуже ефективний засіб на основі молока та соди. Готувати його дуже легко, а шкіра стане ніжною, м’якою, зникнуть проблемні ділянки та з’явиться природний рожевий колір ніжок.

Інгредієнти:

  • Молоко 1 л.;
  • Харчова сода 3 ст. л.
Спосіб застосування:

Налийте в ванночку для ніг нагріте молоко. Додайте соду та ретельно перемішайте. Занурте ноги в суміш та тримайте мінімум 10 хвилин. Сполосніть ступні теплою проточною водою й витріть насухо. Змастіть шкіру ніг масажними рухами зволожувальним кремом.

Проводьте лікувальну процедуру щодня до повного відновлення шкіри на п’ятках. Це може зайняти декілька місяців, залежно від стану шкіри та запущеності процесу ороговіння.

Будьте гарні та здорові!