Головні помилки при розморожуванні м’яса, ніколи не допускайте їх, щоб не нашкодити здоров’ю.

Більшість людей не володіють інформацією, як розморозити м’ясо правильним способом.

Розморожування м’яса зазвичай займає багато часу. А його завжди бракує, але так хочеться швидше спробувати соковитий шматок улюбленого стейка або курки. Більшість людей не володіють інформацією, як розморозити м’ясо правильним способом. Таким чином, щоб заморожене м’ясо не стало небезпечним продуктом для здоров’я. Дізнайтеся про 9 основних помилок при розморожуванні м’яса, які можуть нашкодити вашому організму, інформує Ukr.Media.

Наприклад, залишаючи м’ясо на поверхні для відтавання, ми провокуємо розвиток шкідливих бактерій, що є вкрай небезпечним для людини. Необхідно знати 9 основних стоп-методів для розморожування м’яса, щоб негативні фактори не вплинули на здоров’я.

1. Гаряча вода і розморожування м’яса

Заморожене м’ясо, яке переміщене з морозилки відразу ж в гарячу воду, буквально може звалити людину з ніг. Висока температура води з частинками м’яса служить прекрасним середовищем існування для шкідливих гнильних бактерій. Парадоксально, але м’ясо слід розморожувати у холодній воді, близькою по температурі до нуля градусів. Такий метод буде і швидше, і безпечніше!

2. Розміщення м’яса для відтавання у верхній частині холодильної камери

М’ясо, призначене на верхню полицю холодильника, принесе неприємний сюрприз. Кров почне капати на всі продукти, що лежать внизу, нагадуючи цілий фільм жахів з бактеріями в головній ролі. Щоб уникнути таких наслідків, просто помістіть заморожене м’ясо на полицю нижче і обов’язково в глибокій ємності.3. Розморожування м’яса серед гарнірів і спецій

Заморожене м’ясо, поміщене серед приправ, овочів та інших продуктів, з вигляду виглядає непогано. Однак такий мікс може призвести до розвитку серйозних захворювань. Перед тим, як покласти м’ясо поряд з іншими продуктами, варто переконатися, що воно вже хоча б розморожене. Ідеально для м’яса виділити окрему площу в холодильній камері.

4. Розморожування м’яса та його обмивання

М’ясо не слід мити перед розморозкою. Це призведе до поширення шкідливих бактерій на раковину, стіл і губку. Таким чином шкідливі бактерії будуть безпосередньо діяти на людину.

5. Вторинне розморожування

Як розморозити м’ясо, яке вже було розморожено раніше і знову заморожено? Все геніально просто – не допускати таких ситуацій! Але якщо так вийшло, будьте акуратні з вживанням такого м’яса в їжу. М’ясо в даному випадку потрібно готувати з особливою уважністю з-за можливої наявності в ньому шкідливих бактерій.

6. Розморожування м’яса феном

Правильне рішення не завжди буває швидким. Заморожене м’ясо не можна класти під дією гарячого повітря. Розморожуючи м’ясо наприклад феном, його зовнішній шар перегрівається, а всередині будуть залишатися ще кристали льоду. У результаті, кількість бактерій різко зросте, і може згубно позначитися на здоров’ї людини.7. Розморожування великих м’ясних шматків на сковороді

Як розморозити м’ясо, використовуючи гарячу сковороду? Запросто, адже це недовго і смачно — подумаєте ви. Але це помилкова думка, якщо справа стосується товсто нарізаних шматків м’яса. В підсумку можна отримати жорсткий шматок м’яса, з сирою серцевиною всередині. Якщо ж заморожене м’ясо вдасться нарізати тонкими слайсами, то вийде блюдо більш високої якості.

8. Немиті руки після розморожування м’яса

Якщо на поверхні м’яса знаходиться лід, то це не означає, що на ньому не мешкають шкідливі бактерії. Багато видів мікроорганізмів витримують і навіть воліють мінусову температуру. Поширення бактерій з предметів квартири відбувається за рахунок пропуску такого важливого процесу, як миття рук. Обов’язково мийте руки після роботи з замороженим м’ясом!