Головні помилки, які блокують схуднення. Перевірте, чи не робите ви так само?

Експерти в області краси та здоров’я назвали чотири головні помилки, які часто роблять люди, які намагаються схуднути і в підсумку зводять нанівець усі зусилля, спрямовані на позбавлення від зайвої ваги, інформує Ukr.Media.

1. За словами дієтологів, ні в якому разі не можна сідати на жорстку дієту, яка буде мати на увазі різке зниження калорій. Важливо дотримуватись правил здорового харчування і переходити до них поступово.

2. Помилкою багатьох є занадто тривалі тренування. Експерти рекомендують розтягувати фізичну активність на кілька днів. Тривалі тренування можуть провокувати збільшення маси тіла.3. Постійне зважування. Маніакальне стеження за своєю вагою не допомагає схуднути. Побачивши незначний набір ваги, люди просто згортають усі зусилля і вага починає зростати ще більше.

4. Використання мобільних додатків для тих, хто худне. Організм кожної людини — унікальний, у той час як програми — універсальні. У ряді випадків використання таких програм може приносити зворотний ефект — підвищення ваги, попередили лікарі.