Кисломолочний сир — корисні властивості про які мало хто знає, та чому слід їсти його кожного дня

М’який домашній сир є улюбленою й популярною стравою до сніданку. Він добре засвоюється організмом, має цінні білки та протеїни. Коли відбувається процес розщеплення його, утворюється дуже важлива для організму амінокислота.

Такий сир багатий цінними корисними речовинами, а саме: магнієм, кальцієм, цинком, фтором, міддю, залізом, фосфором, фолієвою кислотою та вітамінами групи В, А, Р, Е. Він насичує організм кальцієм, який в свою чергу, може зміцнювати суглоби та кістки.Потрібно знати просту річ, що цей смачний та поживний продукт швидко псується. Несвіжим сиром можна легко отруїтися, так як в ньому може з’явитися кишкова паличка. Термін зберігання кисломолочного сиру — 2-3 доби в холодильнику.

Переїдати кисломолочний сир та страви з нього не можна. Це може загрожувати роботі печінки. Лікарі-дієтологи рекомендують вживати по 250 грамів сиру на день та не більше 2-3 разів на 7 днів. Якщо правильно вживати кисломолочний сир, тоді він зможе принести справжню користь організму.

Також, дієтологи не рекомендують вживати сирки глазуровані, бо у їх складі міститься велика кількість шкідливих емульгаторів, консервантів та технічних жирів.