Корисний напій «Часникове молоко»: сприяє очищенню печінки, позбавляє болю у суглобах.

Напій може допомогти у багатьох ситуаціях.

Вживання часникового молока рекомендується народною медициною. За відсутності протипоказань такий напій може стати відмінним помічником у боротьбі із різними захворюваннями, інформує Ukr.Media.

Часник у поєднанні з молоком має цілий спектр корисних властивостей, при цьому не маючи специфічного часникового запаху. Зокрема, його вживання допомагає знизити рівень «поганого» холестерину, тим самим поліпшивши діяльність серцево-судинної системи.

Крім того, вживання такого молока сприяє очищенню печінки, покращує її фільтруючу здатність. Даний ефект забезпечується за рахунок сірки, що входить до складу часнику.

При артриті вживання цього напою дозволяє зменшити запалення і больові відчуття у суглобах.

У поєднанні з куркумою часник працює як гарний засіб від постійного кашлю. Для його лікування у часникове молоко потрібно додати щіпку куркуми.Часник має здатність стимулювати секрецію травних соків, впливати на кишківник і проявляти заспокійливу дію при різних формах діареї. Часникове молоко підходить для лікування всіх видів розладів травлення і боротьби із запаленнями шлунку і кишківника.

Вживання теплого часникового молока покращує стан нервової системи, допомагає впоратися із безсонням. Нарешті, часник є ефективним імунним підсилювачем, що має антисептичні властивості. Він позитивно впливає на лімфу, сприяючи видаленню токсичних відходів з організму.

Найчастіше для приготування такого напою рекомендується змішати 500 мл молока зі склянкою води, довести цю суміш до кипіння і додати до неї приблизно 10 подрібнених зубчиків часнику та дві чайні ложки цукру. Потім необхідно дати їй трохи поваритися, щоб часник став м’яким, і зняти з вогню. Пити теплим або приємно-гарячим.