Кориця та мед – універсальний засіб від різноманітних захворювань. Візміть собі на замітку.

Суміш, яка вразила своєю ефективністю навіть лікарів.

Кориця та мед – універсальний засіб від різноманітних захворювань.

Влив суміші з меду та кориці:

1) Імуностимулювальний. В меді міститься величезна кількість вітамінів та залізо. Якщо кожного дня вживати суміш, вона допоможе в боротьбі з різними патогенними мікроорганізмами.

2) Антихолестеринемічна. Змішати 2 столові ложки меду та  3 столові ложки кориці. Залийте 500 мл води, ретельно перемішайте. За 2 години рівень холестерину знизиться на 10 %.

3) Лікує застуду. Чудо суміш за 3 дні позбавить Вас від симптомів застуди, а також допоможе при затяжному кашлі.

4) Профілактика та лікування грипу. В меді міститься інгредієнт, який має противірусну активність відносно збудника грипу та його мутагенних форм.

5) Зменшує зубний біль. Візьміть 1 столову ложку кориці та 5 столових ложок меду, та вимісіть пасту. Прикладайте до хворого зуба 3 рази на день.

6) Нормалізує функції шлунка. Медово-корична суміш 2:1, приймати перед їжею. Печія та гастрит відступить.

 7) Допомагає при артриті. При захворюванні на артрит, постійно приймайте суміш з 1 столова ложка кориці, 2 столові ложки меду та одна склянка чистої води. Симптоми артриту зменшуються. Через місяць лежачі хворі починають потроху підійматися.8) Зменшує біль в області черевної порожнини . Мед та кориця ефективно допомагає при захворюваннях шлунково – кишкового тракту.

9) Допомагає при захворюванні горла. При болі в горлі потрібно приймати кожні три години суміш з 1 столової ложки меду та щіпки кориці.

10) Лікує хвороби серця. Приготуйте пасту з кориці та меду. Приймайте щодня, цим ви зменшите утворення холестеринових бляшок, які є причиною багатьох серцево-судинних захворювань.

11) Позбавляє від метеоризму. В Японії дійшли висновку, що суміш з меду та кориці, звільняє ШКТ від загазованості.

12) Допомагає схуднути. Щодня натще приймайте суміш з меду, кориці і склянки чистої води. Обмінні процеси пришвидшаться, жири розщепляться, вага знизиться.

13) Бадьорить. Якщо щодня приймати суміш з половини столової ложки меду, щіпки кориці і склянки води, то енергетичний ресурс збільшиться, покращиться пам’ять і увага. Рекомендовано застосовувати зранку та на ніч.

14) Зменшує симптоми циститу. Змішайте мед, корицю та теплу воду. Приймайте поки не зникнуть симптоми.

15) Бореться з вугровою висипкою. З кориці та меду приготуйте пасту. Нанесіть на проблемну шкіру. Вранці змийте. Запальні елементи значно зменшаться, підсохнуть і зникнуть.

Будьте здорові!