Кращі способи усунути зубну біль за пару годин. Збережіть собі щоб не загубити.

Незалежно від того наскільки добре Ви дбаєте за своєю ротовою порожниною і регулярно відвідуєте вашого стоматолога, кожного може торкнутися така проблема, як ЗУБНИЙ БІЛЬ. Це один з найсильніших, найнеприємніших і виснажливих видів болю, які може відчути людина. Це провокує нас вдаватися до божевільних методів боротьби з ним, на кшталт нюхати дим від згорання цукру або жувати спалені фільтри від цигарок. Але існує багато швидких і ефективних засобів від зубного болю.

Знайти та усунути причину захворювання, наслідком якого є зубний біль, може тільки лікар стоматолог. Через те, що інколи потрапити до лікаря негайно просто не можливо, кожен має мати на озброєнні хоча б декілька ефективних методів боротьби з цим недугом. Зараз існує безліч лікарських засобів проти зубного болю, але не всім можна приймати той чи інший препарат, а декому навіть протипоказано(вагітні, годуючи матері).

Існує безліч природних засобів, однак тільки декілька з них дійсно швидко допомагають усунути зубний біль.

Найефективніші методи боротьби із зубним болем:

  1. Олія гвоздики.

Вона є одним з найефективніших засобів для усунення неприємних больових відчуттів в зубах. У своєму складі містить сильнодіючу речовину — евгенол. Він пошкоджує нервові волокна, чим зменшує чутливість і біль притупляється. Постійне застосування олії може привести до проблем зі слизовою оболонкою, та викликати пародонтит. Тому застосовувати гвоздичну олію потрібно з обережність.Спосіб використання дуже простий і кожен з цим впорається. Достатньо нанести невелику кількість олії на ватний тампон та прикласти до зуба, який болить.

Олія гвоздики дуже добре вгамовує зубний біль, але ефект не довготривалий. Звісно, це не панацея, але гострий біль притупиться, і у пацієнта буде можливість дочекатися відвідування лікаря стоматолога.

  1. Кокосова олія.

Використовувати кокосову олію дуже просто. Набрати в ротову порожнину невелику кількість і пару хвилин прополоскати, потім виплюнути. Можна повторювати декілька разів.

  1. Хліб.

Цей метод використовували ще наші пращури. На зуб, пошкоджений карієсом з відкритим нервовим волокном, але не інфікованим, покласти маленький шматочок хліба, це найкращий засіб від зубного болю. Він являється найефективнішим і найшвидшим методом, адже іноді просто неможливо витримати це жахливе відчуття.Змочивши хліб в спиртовому розчині Ви проведете додатково дезінфекцію пошкодженого зуба.

Зловживати цим засобом не варто. Комок з хліба повинен бути схожий за консистенцією на глину. Помісивши на чистій поверхні дерев’яною або скляною паличкою, обережно вставити в отвір хворого зуба. Щоб ефект був миттєвий, в хліб можна додати гвоздичну олію або віскі. Цей метод можливо використовувати 3-4 рази на добу. Для декого це досить не зручно, але результат потішить змученого хворого.

Використовуйте ці досить прості і не дорогі засоби для зменшення зубного болю. Будьте здорові!