Ладан — корисні властивості для здоров’я, про які мало хто знає

Ладан – це ароматична смола, яку добувають із камеді ладанового дерева. Він володіє багатьма цілющими властивостями й допомагає в лікуванні різних захворювань.

Лікувальні властивості ладану:

  • Антисептична дія;
  • Сечогінна дія;
  • Покращує травлення;
  • Седативна дія;
  • Тонізуюча дія.

Найпоширеніші застосування ладану в лікувальних цілях:

Для профілактики та лікування захворювань ротової порожнини.Зубна паста або оральні антисептичні засоби з ладаном, допоможуть боротися з карієсом, запаленням ясен, стоматитом, молочницею та неприємним запахом з рота.

Допомагає в загоєнні ран.

Ароматерапія та місцеве застосування засобів з ладану, допомагає прискорити регенерацію тканин. Особливо це допомагає при фурункульозі, різноманітних прищах, вітрянці, хірургічних рубцях та розтяжках.

Нормалізує роботу органів ШКТ.

Олія ладану позитивно впливає на всю травну систему. Вона збільшує секрецію шлункового соку, стимулює перистальтику кишківника та поліпшує процес перетравлення їжі.Знімає напругу та стрес.

Аромат ладану дарує розуму спокій. Він знімає тривогу, напругу, стрес та сприяє розслабленню й відчуттю духовного задоволення. Ладан знімає спазм дихальних шляхів, знижує тиск та приводить до тями.

Допомагає зменшити вагу.

За рахунок сечогінної дії, ладан виводить з організму зайву рідину, жир, натрій, сечовину та токсини. Це значно зменшує набряки та зайву вагу.

Перед застосуванням засобів з ладану, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Будьте здорові!