Маловідомі ефекти Аспірину. Допомагає позбавитися натоптишів, мозолів, лупи.

Всім відомий і не одне десятиліття Аспірин (ацетилсаліцилова кислота), знають як знеболювальний та жарознижувальний засіб. Однак мало хто знайомий з його дією при різних дерматологічних захворюваннях. Тому сьогодні розглянемо маловідомі ефекти Аспірину.

Прищі.

Візьміть таблетку, роздавіть її та змішайте з лимонним соком, щоб утворилася густа пастоподібна маса. Нанесіть на прищ та через 2-3 хвилини гарно змийте чистою водою. На відкриті рани наносити заборонено. Цей засіб швидко позбавить від набряклого запального елемента.

Укуси комах.

Візьміть 1 таблетку та розчиніть в 1 ст. л. води. Нанесіть на уражену шкіру, це швидко зніме запальний процес та свербіж в місці укусу.

Натоптиші і мозолі.

Візьміть 3-4 таблетки, роздавіть та додайте 0,5 ст. л. лимонного сока. Змастіть сумішшю огрубілу шкіру, загорніть в теплий та вологий рушник і тримайте 10 хвилин. Після цього почистьте ступні спеціальною щіткою, шкіра стане м’якою та ніжною.

Для здоров’я волосся.

Візьміть склянку теплої води та розчиніть в ній 2 таблетки аспірину. Нанесіть на волосся, через 15 хвилин змийте. Волосся стане блискучим, яскравим та міцним.Проти лупи.

Аспірин попереджує утворення грибкової та бактеріальної інфекції на шкірі голови. Тому візьміть 2 таблетки, подрібніть та змішайте з шампунем. Мийте цією сумішшю голову і лупа зникне без сліду. Якщо засіб не допоміг, то причина захворювання в середині організму.

Чиста шкіра.

З’єднайте таблетки з водою до утворення м’якої каши. Обережно втирайте в шкіру обличчя, після гарно змийте чистою водою. Це рецепт дешевого та дуже ефективного пілінгу для жирної та проблемної шкіри.

Маска для жирної шкіри обличчя.

Візьміть 7 таблеток аспірину, 3 ст. л. йогурту та 1 ст. л. меду. Ретельно перемішайте, нанесіть на шкіру та через 15 хвилин змийте. Тон шкіри вирівняється, зникне жирний блиск та проблемні ділянки.

Для квітів.

Вам подарували чудовий букет квітів і хочеться зберегти свіжість цієї краси як найдовше. Достатньо додати в воду 0,5 таблетки аспірину.

Сліди від поту на одязі.

Розчиніть в теплій воді 1 таблетку аспірину та нанесіть на пляму. Залиште відбілюватись на ніч, а зранку виперіть. Бруд зникне, одяг буде дуже чистий і свіжий.

Для чистоти.

Вся ванна в мильному нальоті? З цією неприємністю допоможе впоратися розчин з аспірину. Додайте в воду 5 таблеток та перелийте в розпилювач. Обробіть забруднені ділянки та залиште на 30 хвилин. Після протріть вологою серветкою і бруд зникне.