Меновазин — чим саме він так корисний для здоров’я, та як правильно застосовувати його

Зекономить гроші — збереже здоров’я!

Меновазин — це ліки, які мають знеболювальну комбіновану дію.

Він добре допомагає при таких хворобах як: невралгія, м’язовий біль, біль в суглобах та хворобах шкіри при свербежу.

Випускають його вигляді мазі «Меновазан» та розчину.

Меновазин складається з чотирьох компонентів:

 • ментолу — 2,5 гр.;
 • новокаїну — 1 гр.;
 • бензокаїну — 1 гр.;
 • етилового спирту — 70%.

Пляшечка цих ліків майже нічого не коштує, а от допомагає від дуже багатьох хвороб: 1. При ангіні. 

Натріть шию в районі хворого горла маззю чи розчином меновазину та добре вкутайте теплою хусткою. Якщо надокучає нежить, понюхайте розчин меновазину закривши спочатку одну, а потім другу ніздрю.

 1. При безсонні. 

За допомогою ватного тампона, змоченого у розчині меновазину, протріть потиличну частину шиї від одного вуха до другого. Після цієї процедури вам вдасться швидше заснути й снодійне вам не знадобиться.

 1. При болях в молочній залозі. 

Коли у грудній залозі відчуваєте біль та поколювання, змастіть проблемне місце маззю. Вона швидко усуне біль, запалення та неприємні відчуття. Увага! Не використовуйте препарат на основі меновазину при раковій пухлині! 1. При варикозі. 

Меновазин може допомогти при варикозній хворобі нижніх кінцівок. Він добре усуває тяжкість, біль та набряк ніг. Нанесіть засіб рухаючись по колу від стопи вгору.

 1. При запаленні. 

Якщо вас непокоять больові відчуття у вухах, просочіть розчином  меновазину ватні турундочки та закладіть у вуха. Вугрові висипи на шкірі можна позбутися, якщо прикладете до проблемного місця ватний диск, який просочіть розчином  меновазину. Ще цей розчин застосовують при дезінфекції гнійних ран.

 1. При гаймориті. 

Розчин меновазину усуне набряк та відчуття болю, але саму інфекцію він не лікує. Масажними рухами нанесіть небагато засобу в район гайморових пазух. А щоб посилити дію препарату, прикрийте це місце теплою хусткою чи шарфом. 1. При геморої. 

Неприємний, але дієвий й ефективний метод лікування геморою. Вказівного пальця обгорніть стерильним бинтом, просочіть розчином меновазину чи маззю на його основі, заведіть його в анальний отвір та покрутіть ним всередині.  Повторюйте цю процедуру не менше як 5 разів на ніч, тоді ви зможете повністю позбутися цієї проблеми.

 1. При герпесі. 

На губах часто з’являються висипи герпесу. Для усунення проблеми, просочіть ватний диск розчином меновазину чи маззю на його основі та покладіть на висип.

 1. При малорухомості. 

У літніх людей з віком виникають проблеми з кінцівками, вони часто затікають, відчувається біль та втома. Один раз на день змастіть ступні та підколінні виїмки розчином меновазину. Він швидко усуне біль, страждання та відновить рухливість суглобам. 1. При застуді. 

При застуді з докучливим сильним кашлем, спробуйте натерти район спини та грудної клітини маззю на основі меновазину, далі добре вкутайтесь теплою ковдрою та йдіть у ліжко. Два-три рази таких розтирань усунуть хворобу та сильний кашель.

 1. При радикуліті. 

Змастіть меновазиновою маззю район  потиличної частини шиї, хребта та тіла в зоні сідничного нерва. Вона зніме біль та з’явиться відчуття полегшення.

 1. При різних болях. 

Меновазин добре усуває головний, зубний та серцевий біль, що відчувається в плечі. Для усунення цих проблем змастіть окружність навколо вуха не менше двох разів на день. Якщо страждаєте мігренню, також утріть розчин меновазину в районі скронь та лобу. 1. При відкладеннях солей в суглобах. 

При таких відкладеннях, систематично втирайте розчин меновазину в проблемні місця. Він усуне відчуття болю та позбавить від відкладень солей.