Мигдаль — 10 корисних властивостей, про які мало хто знає. В чому саме його користь

Мигдаль – це дуже смачний та корисний горіх, який містить багато мікроелементів. Пропонуємо ознайомитися з його корисними властивостями.

  1. Влив на серце.

Мигдаль знижує рівень холестерину й кров’яного тиску. Це допоможе попередити розвиток інсульту та інфаркту.

  1. Нормалізує рівень глюкози у крові.

Мигдаль запобігає підвищенню рівня глюкози у крові. Він ефективно допомагає клітинам переробляти її. Тому, цей горіх рекомендують вживати діабетикам.

  1. Протизапальна.

Мигдаль — це антиоксидант, бо містить натуральний вітамін Е. Саме цей вітамін допоможе захистити клітини від різноманітних запалень та діабету.  1. Покращує травлення.

Мигдаль насичує організм клітковиною, покращує травлення, позбавляє від здуття та допомагає просуванню мас у кишківнику.

  1. Заряджає енергією.

Мигдаль багатий на рибофлавін, марганець, мідь та білок. Саме ці елементи дуже важливі для вироблення енергії, а білок засвоюється набагато довше ніж вуглеводи, тому забезпечує більш тривалий енергетичний заряд.

  1. Спалює зайвий жир.

Мигдаль має властивість спалювати жир, особливо на животі. Це пов’язано з тим, що мигдаль багатий на білок, а високобілкова дієта є незамінним помічником у позбавленні ваги та жиру.

  1. Зміцнює кістки.

Наявність великого рівня фосфору допоможе підтримувати кістки здоровими та сильними. Особливо це має значення для людей похилого віку.  1. Покращує роботу мозку.

Мигдаль покращує роботу мозку завдяки тому, що він містить рибофлавін, який підтримує нервову систему та L-карнітин, який захищає від вікових змін.

  1. Омолоджує шкіру.

Вживаючи мигдаль протягом декількох тижнів, на шкірі зменшиться кількість зморшок за рахунок натуральних жирів у горіхах.

  1. Захищає від онкологічних захворювань.

Через високий вміст антиоксидантів, продукт має протираковий потенціал. А жири, які містяться в горіхах можуть запобігти зростанню пухлин.

Будьте здорові!