Народні методи, які вилікують герпес дуже швидко. Забудьте про дорогі мазі.

Герпес — одна з найнеприємніших хвороб. Хоча найчастіше вона протікає в легкій формі, проявляючись лише раз на пів року, вона все одно доставляє масу неприємностей. Головна особливість цієї інфекції — характерний висип на губах, який не тільки свербить, але і жахливо виглядає.

Алое

Це найпростіший спосіб. Сік алое чудово допомагає від проявів герпесу. Змащуйте хворе місце кожні 2 години або просто прикладайте до нього відламаний листок.

Молоко

Змочіть ватяний тампон молоком 1,5% жирності і обробіть уражену герпесом ділянку. Не змивайте його водою, поки воно не висохне. Повторюйте процедуру кожні 2-3 години.

Перекис водню

Якщо на губі уже встигли вискочити пухирі, найкраще припекти їх перекисом водню. Робіть це кожні 2-3 години, поки обличчя не очиститься.Часник

Видавіть один зубчик часнику і нанесіть кашку на хворе місце. Звичайно, цей метод підходить тільки для домашнього лікування, але зате він вкрай ефективний!

Ефірна олія м’яти

Цим способом можна користуватися і перед виходом з дому, тому що м’ятна олія приємно пахне. Наносіть її 3 рази на день на уражену ділянку.

Врахуйте, що всі ці способи не вб’ють вірус герпесу, але зате позбавлять вас від його зовнішніх проявів! Джерело