Народний рецепт, завдяки якому кількість корисних речовин в лимонах збільшується в рази

Лимони – це не тільки яскраві та ароматні фрукти, але ще й дуже корисні. Вони містять величезну кількість вітамінів, кальцію, фосфору, мікроелементів та інших корисних речовин. Їх дуже часто використовують під час консервації, в кулінарії, кондитерському мистецтві, а найголовніше для лікування різних захворювань.

Лимони запобігають накопиченню токсинів й інших шкідливих речовин в організмі, нормалізують функціональний стан травної системи та підсилюють імунітет. Найкраще вживати лимони зранку, додавши їх до чаю або у вигляді лікувальної суміші.

В народі існує рецепт, завдяки якому кількість корисних речовин в лимонах збільшується в декілька разів. Потрібно всього лиш дві дуже прості речі, це скляна банка та кухонна сіль.Спосіб приготування.

Цей спосіб насичення лимонів корисними речовинами відомий та дуже популярний у всьому світі.

1. Візьміть трилітрову скляну банку та ретельно вимийте й висушіть її, а краще простерилізуйте.

2. Лимони також добре вимийте, можна використовувати харчову соду для цього та витріть насухо.

3. Зверху зробіть кілька розрізів на кожному лимоні.

4. Насипте на дно банки грубу сіль, засипте нею ж лимони та добре утрамбуйте в банку. Цитруси повинні бути повністю в солі.

5. Закрийте кришкою та поставте в темне приміщення, яке добре вентилюється.
Почнеться процес бродіння лимонів, який і вплине на склад фруктів.

Спосіб використання.

Через три доби, діставайте лимони з банки та додавайте у страви.

Також, їх можна використовувати для догляду за шкірою. Достатньо протирати шматочком лимона обличчя й шкіра буде завжди гладкою та сяючою.

Ферментовані лимони знижують тиск при гіпертонії, проявляють антибактеріальну дію, знищують мозолі, натоптиші та бородавки.