Настоянка з Імбиру — завжди допоможе позбутися грипу та застудних інфекцій.

Імбир прийшов до нас із країн сходу, це не тільки смачна приправа до страв, але і чудові ліки. Користь імбиру признана лікарями.
Настій кореню імбиру широко застосовується при захворюваннях суглобів (артрит, артроз, остеоартроз), при виразковій хворобі шлунка, для підвищення апетиту і поліпшення травлення, при атеросклерозі, порушенні жирового та холестеринового обміну, для нормалізації стану кровоносних судин.

Відвар імбиру з медом і лимоном часто використовують при простудних захворюваннях.

Імбирна настоянка — старовинний тибетський рецепт

Для приготування настоянки з імбиру необхідно 250 г кореня імбиру. Промити, почистити, нарізати на пластинки, заповнити ними невелику ємність (баночку) і залити доверху горілкою. Накрити кришкою і поставити в темному сухому місці для настоювання на 2 тижні. Періодично струшувати. Процідити і додати 2 чайні ложки меду.Імбирна настоянка застосовується для тонусу бадьорості, дуже корисна при ангіні і простудних захворюваннях.

Відмінно відновлює зір!

Приймати по 1 чайній ложечці перед їжею 2 рази на день. Цей старовинний тибетський рецепт досить ефективний. Очищається кров і підвищуються захисні властивості організму.