Натуральні та ефективні засоби, які швидко відчистять вашу кухню від жиру та бруду.

Процедура очистки кухонних фасадів від нальоту дуже важка та займає багато часу. А сучасні хімічні засоби для чистки пошкоджують поверхню меблів та шкідливо впливають на шкіру рук.

Пропонуємо декілька засобів з натуральних інгредієнтів, які є в кожної господині. Вони ефективні, безпечні та дешеві. Ці засоби не можна використовувати щодня, тільки коли просте протирання вологою ганчіркою не дає потрібного ефекту.

  1. Харчова сода та соняшникова олія.

Змішайте олію та соду в рівних пропорціях. Нанесіть утворену масу на проблемні місця та залиште на 30 хвилин. Зітріть зібраний в грудочки жир м’якою губкою змоченою у простій воді. Якщо потрібно повторіть процедуру.

Цей засіб універсальний для будь-яких поверхонь. А дерев’яну він не тільки очищає, а й захищає від нових пошкоджень та маскує вже наявні подряпини і потертості.

  1. Лимонна кислота.

Змішайте 1 літр теплої води, 4 краплі засобу для миття та 1 столову ложку лимонної кислоти. В готовому розчині змочіть ганчірку та протріть брудні поверхні. Через 30 хвилин протріть ганчіркою змоченою у чистій теплій воді.

Якщо забруднення не великі, то з’єднайте 1 чайну ложку лимонної кислоти та 2 столові ложки соди. Нанесіть на поверхню та змийте чистою вологою губкою.

Використовувати засоби можна 1 раз на 3 тижні.

  1. Харчовий оцет.

Змішайте 125 мл яблучного оцту, 125 мл горілки, 0,5 чайної ложки олії апельсина та 3 краплі олії евкаліпта. Перелийте засіб в пляшку з розпилювачем.

Окропіть сумішшю забруднені поверхні та залиште на 15 хвилин. Протріть чистою вологою ганчіркою.

Застосовувати засіб можна на пластикових та керамічних поверхнях.

  1. Розпушувач для тіста.

З’єднайте розпушувач та воду до утворення кашки. Нанесіть засіб на забруднення та дайте попрацювати пів години. Протріть ділянки ганчіркою змоченою у чисті воді.

  1. Мило господарське.

Спініть господарське мило, змочіть в ньому губку та нанесіть на забруднені ділянки. Залиште на 15 хвилин та змийте чистою вологою ганчіркою.

Після цього засобу, обов’язково протріть поверхні рушником до сухого стану, а дерев’яні меблі обробіть поліролем.