Перевірені домашні засоби, для покращення стану волосся. Буде знову міцне та здорове 

Щоб прискорити ріст волосся скористайтеся перевіреними способами. Безперечно, запропоновані варіанти не всім підійдуть, але можна завжди підібрати собі той варіант, який виявиться найефективнішим.

  1. Листя алое.

Вичавіть сік з листків алое та ввітріть його в шкіру голови за допомогою масажних рухів. Залиште цю маску на декілька годин або навіть до ранку. Потім помийте голову як завжди.

  1. Оцет яблучний.

Помийте волосся як завжди та потім сполосніть його розчином з яблучного оцту та води. Він замінить будь-який кондиціонер.  1. Білок курячого яйця.

Візьміть 2 яєчні білки та збийте в міцну піну. Намастіть нею волосся голови та загорніть його поліетиленовою плівкою, а зверху накрийте теплою хусткою. Через 40 хвилин помийте волосся звичним способом.

  1. Порошок гірчиці.

Розчиніть в гарячій воді гірчичний порошок 2 ст. л., 1 курячий жовток, 2 ст. л. олії з реп’яха та 2 ч. л. цукру. Цим засобом змастіть пасма волосся, накрийте поліетиленом та залиште на 60 хвилин. Потім помийте під проточною теплою водою.

  1. Будь-який коньяк.

Два курячі яйця розчиніть в маленькій склянці коньяку та змішайте з оливковою олією. Намастіть цією сумішшю корені й волосся по довжині. Залиште маску на 60 хвилин, а потім промийте теплою водою.  1. Сік лимона.

З’єднайте сік ріпчастої цибулі, реп’яхову олію, сік лимона та яєчний жовток. Поставте цю суміш на парову баню та нагрійте її. Змастіть теплою масою корені та по всій довжині волосся. Через деякий час змийте.

  1. Порошок кориці.

Візьміть блакитну глину 4 ч. л. та порошок кориці 2 ч. л. й добре перемішайте між собою. Капніть ефірну олію пару крапель. Намастіть та залиште на 30 хвилин, потім помийте волосся шампунем.

Будьте здорові!