Перевірені методи, які допоможуть зміцнити імунітет та не захворіти восени

В період зміни однієї пори року іншою, відбувається зміна погодних умов, що  провокує стрес в нашому організмі і починається адаптація. Але не всі переносять це з легкістю. Через стан екології та погане харчування, в людей знижений імунітет і вони починають хворіти. З кожним роком хворих стає все більше і лікарі та фармацевти радять приймати вітаміни та інші засоби для зміцнення імунітету. На жаль і цього інколи не достатньо. Тому, до лікарських засобів обов’язково потрібно додати загальнозміцнювальні заходи.

А саме:

Спати достатню кількість годин.

Кожен організм повинен відпочивати, щоб відновити ресурси для повноцінного існування. Сон дорослої людини повинен складати 7-9 годин. Щоденні пізні вкладання і при цьому рано прокидатися — дуже виснажує організм. Функціонування всіх органів і систем буде порушено, через що, імунна система не зможе захистити організм від вірусів, особливо мутагенних форм, які з’являються останнім часом.

Займатися спортом.

Спорт завжди сприятливо впливає на наше здоров’я. Але у всьому потрібно знати міру! Для покращення стану достатньо робити ранкову зарядку і легку пробіжку або ходити пішки хоча б 30 хвилин в день. Декілька разів в тиждень виконуйте більш складні вправи, але не виснажуйте себе.Приймати сонячні ванни.

З похолоданням кількість сонячних днів значно зменшується. Вітамін D, який допомагає нашому організму при загостреннях ГРВІ, синтезується під дією сонячного проміння. Тому, радимо якнайбільше перебувати на свіжому повітрі як тільки вигляне сонечко.

Вживання рідини.

Коли ми постійно вживаємо мінеральну або чисту воду, наш організм очищується від шкідливих речовин та токсинів. А зелений чай є потужним природним антиоксидантом, який звільнює організм від вільних радикалів та зміцнює імунну систему.