Потурбуйтесь про свої нирки, серце, судини та підшлункову залозу. В цьому вам допоможе цей чай

Наші бабусі з давніх часів користувалися ромашкою, як чудовим лікарським засобом від застуди та для покращення опірних властивостей організму до мікробів та вірусів.
Щоб науково довести користь ромашки, вчені провели ряд дослідів на добровольцях. До речі, щоб отримати максимум вітамінів від напою краще пити його без цукру. Співробітники Університету в Аберистуите (Великобританія) і Токіо (Японія) прийшли до висновків, що чай з ромашки чудово допомагає знизити рівень глюкози у крові, активно допомагає у боротьбі з ускладненнями, які виникають при діабеті. Спиртова настоянка з ромашки допомагає при депресіях, проблемах із зором, при проблемах із нирками, та серцево-судинних захворюваннях.

Лікарі провели експеримент у якому добровольці випивали по дві чашки ромашкового чаю щоденно на протязі трьох тижнів. Дослідження крові піддослідних показало, що рівень глюкози у крові знизився майже на 25%. Вчені довели, що ромашковий чай можна випивати і в більшій кількості. Нічого крім користі він вам не принесе. Отож, пийте цілющий чай та бережіть своє здоров’я.