Прості, але ефективні способи, які допоможуть впоратися з застудою дуже швидко

Хворіти нам завжди ніколи. Якщо застуда не зайшла занадто далеко — є способи впоратися з нею досить швидко, тобто не дати розвинутися.

  1. При перших ознаках застуди пийте більше рідини, особливо ягідних морсів, щоб зволожити хворе горло (це полегшить видалення слизу) та «вимити» з організму вірус. Журавлина, брусниця, чорниця — відмінні помічники.
  2. Збивайте температуру грамотно. Імунітет природним шляхом бореться з інфекцією. Лікарі радять нічого не робити з температурою нижче 38,5 градусів. Але якщо вона піднялася вище або вас сильно лихоманить, пора приймати жарознижуючі засоби.
  3. Полощіть горло. Додайте чайну ложку солі без гірки в стакан з теплою водою, капніть пару крапель настоянки календули і полощіть цим розчином горло кілька разів в день.
  4. Зволожуйте повітря. Один з важливих механізмів захисту організму — це слиз в носі і в горлі. Щоб вона не висихала, потрібно підтримувати досить високу вологість в приміщенні. При цьому в кімнаті повинно бути чисто і відносно прохолодно.
  5. Застосовуйте ароматичну олію. Це відмінна зброя проти вірусів, якщо застосовувати його з розумом. Купіть аромалампу і «зарядити» її маслом чайного дерева — це потужний засіб. Дуже гарні масла ялиці, кедра, евкаліпта, вони очищають повітря, і дихається з ними легко.
І все ж, якщо ви розболілися, залишіться вдома і подбайте про своє здоров’я, відлежиться, відпочиньте. Ускладнення лікувати набагато довше і складніше.