Що робити, щоб запобігти ранньому посивінню волосся. Корисні поради

Як можна запобігти ранньому посивінню волосся.

Якщо раніше сиве волосся зустрічалося у людей літнього віку, то зараз це дуже розповсюджена проблема у всіх поколінь. Стан екології, ставлення в суспільстві та багато іншого, шкідливо впливає на колір нашого волосся. Під час досліджень, науковці з’ясували 3 основні причини виникнення сивини. Знаючи їх, можливо уникнути або ж призупинити розвиток сивини, особливо в ранньому віці.

  1. Стрес.

Це невід’ємна частина нашого життя. Він шкідливо впливає на весь організм та є най розповсюдженою причиною раннього посивіння.

  1. Ендокринні захворювання.

Однією з ознак захворювань щитоподібної залози та гіпофіза — це посивіння в ранньому віці. Обов’язково зверніться до лікаря та перевіртесь.

  1. Гіпо- та авітаміноз.

Передчасне посивіння може викликати нестача вітамінів, особливо групи В. Це може виникнути, в наслідок вегетаріанського харчування або довготривалого прийому контрацептивів.Ще одна, не маловажлива причина, це шкідливі звички. А саме — паління. Курці або люди які постійно контактують з тютюновим димом, сивіють набагато швидше. Це є наслідком впливу вільних радикалів з цигарок на структуру волосся.

Слідкуйте за своїм здоров’ям та волосся і матиме чарівний природний колір.