Щоб позбавитися від набряків навколо очей, що з’являються вранці, потрібно 5 хвилин вашого часу і всього два інгредієнта.

Напевно, кожна жінка знає, це не естетичне відчуття, коли зранку дивишся у дзеркало і бачиш набряки під очима. Вони можуть з’явитися у багатьох випадках, безсоння, або поганий сон у ночі, недостатня кількість відпочинку, гостра їжа увечері, також так звані «мішки» під очима, можуть бути симптомом проблем із нирками. Але у нашій статті ми розглянемо лише косметологічні проблеми.

Засіб який швидко позбавить вас набряків під очима, зробити дуже просто.

Візьміть столову ложку ентеросгеля та змішайте її з охолодженим ромашковим настоєм та намастіть цю суміш на ділянки навколо очей. На протязі ночі ромашка встигне зняти запалення, а ентеросгель забере зайву вологу із жирової клітковини.

Ранок, вас обов’язково порадує гарним і здоровим відображенням у дзеркалі. Не забудьте змити маску теплою водою та нанести зволожуючий крем, адже і ромашка і ентеросгель підсушують шкіру.Завдяки цій масці, ви також очистите шкіру від токсинів. А це ще один аргумент на користь гарного та здорового вигляду.