Відвар трав від відомої травниці, швидко відновить ваші суглоби та позбавить болю

Відома травниця, Зайцева Олена, присвятила все життя вивченню лікарських рослин і їх властивостей. Вона проводила неодноразово семінари з фітотерапії для медичних працівників і фармацевтів.

Цілющий відвар, рецептом якого вона поділилася на одній з лекцій, складається з трьох рослин: корінь лопуха, корінь пирію та корінь кульбаби. Пропонуємо ознайомитися з цими чудодійними корінцями ближче.

Корінь пирію.

Пирій – це бур’ян, який є у кожного на городі, але не всі знають про його цілющі властивості. Активні речовини містяться саме в кореневищі рослини. З нього готують настій та відвар, які допомагають при багатьох захворюваннях, наприклад: набряки різної етіології, цистит, сечокам’яна та жовчнокам’яна хвороба, цукровий діабет, захворювання легень, фурункульоз, гіпертонічна хвороба, остеохондроз, діатез, дисфункція яєчників, захворювання кишківника. А також пирій має болезаспокійливу дію при хворобах опорно-рухового апарату та подагрі.

Корінь кульбаби.

Коріння цієї рослини також збагачене біологічно активними речовинами. Лікувальні засоби з  кульбаби допомагають  при лімфаденіті, діатезі, онкологічних захворюваннях шлунка і печінки, анемії та захворюваннях суглобів.Корінь реп’яха.

Корінь реп’яха має дуже великий спектр лікувальних властивостей. За ствердженням травниці, він лікує всі види раку. А також є допоміжною терапією при бронхіті, цукровому діабеті, синуситах, гепатиті, сечо- та жовчнокам’яній хворобі, захворюваннях суглобів, серця і судин.

Також вже давно помітили, що реп’ях має регенеруючі властивості при захворюваннях шкіри та покращує ріст волосся і запобігає його випаданню.

Найбільша кількість біологічно активних речовин в корінні саме восени. Тому заготовляти їх потрібно, коли наземна частина рослини повністю померла. Після відкопування, коріння очищують від ґрунту, миють, висушують і нарізають.

Для приготування відвару знадобиться:

Сухі подрібнені корені 1 ст. л.;

Окріп 2 стакани.

Скласти в каструлю, кип’ятити 10 хвилин і настоювати 2 години. Потім процідити через сито. Приймати по половині стакана три рази на день перед їжею за 15 хвилин.

Збір з цих трьох рослин потрібно використовувати на протязі 3-5 місяців. Робіть обов’язково перерви на 5 днів, щоб не було звикання.Всі рослини дуже ефективні і не мають протипоказань на відміну від хімічних препаратів, але не слід чекати миттєвого ефекту через тиждень.

Будьте здорові!