В чому саме так корисні заморожені лимони, та як правильно їх заморозити

Лимони дуже корисні фрукти для організму. Їх вживають, зазвичай, у свіжому вигляді, але найціннішими виявляється вони можуть бути в замороженому.

Корисні властивості заморожених лимонів.

Вони складаються на 50 % з рідини й мають сечогінну дію. При  заморожуванні поживні властивості лимонів значно посилюються.

Цінна клітковина може поліпшувати роботу ШКТ при умові регулярного вживання.

Свіжі лимони мають антиоксидантну дію, а після заморозки вона посилюється. Вони лікують серцево-судинну систему, продовжують молодість, руйнують вільні радикали та перешкоджають старінню.Чим заморожені лимони кращі свіжих.

Велика кількість вітаміну С міститься у складі лимонів, цей вітамін має імуномоделюючу дію. При низькій температурі концентрація цього вітаміну стає набагато вищою.

Мікроелементи та фітонциди, які також є в лимонах можуть ефективно боротися з мікроорганізмами особливо в сезон застуд.

Лікує будь-які запальні процеси в горлі, дуже добре допомагає вживання соку лимону розчиненого в теплій воді. Ефірна олія полегшує дихання та усуває неприємні відчуття на слизовій оболонці при хворобах дихальної системи.Правила заморожування лимонів.

Є декілька варіантів заморозки.

Цілими плодами. В такому вигляді вони зберігають всю користь.

Для цього помістіть кожний плід лимону в харчовий пакет. Щоб його розморозити, вкиньте пакет в холодну воду на 10 хвилин.

Також заморожують лимони порізані на кружечки. Їх вкладіть в звичайний контейнер, який витримує низьку температуру та відправте в морозильну камеру. Вже через 2 години його можна вживати.Лимони заморожують натертими на терці: корисні властивості від цього вони не втрачають. Потім вкладіть лимонне пюре в пакети для льоду.