Виконуйте ці вправи на протязі 10-ти хвилин щодня, щоб не мати проблем зі спиною

Біль та відчуття скутості в спині, дуже розповсюджено у теперішньому суспільстві. Ми ведемо сидячий та малорухливий спосіб життя, наслідком якого і є майже всі проблеми зі спиною. Для того, щоб позбутися дискомфорту та мати здорову спину, виконуйте спеціальні вправи на протязі 10-ти хвилин щодня.

  1. Вертикальне віджимання.

Підійдіть до стіни та зупиніться за два кроки. Виставте перед собою руки та прикладіть до міцної поверхні. Відіжміться 20 разів і при кожному згинанні рук видихайте. Відпочиньте 1 хвилину та повторіть вправу тричі.

  1. Підіймання ніг.

Ляжте на мат обличчям вниз підклавши під голову руки зчеплені в замок. Під час видиху повільно підійміть ноги від мату та опустіть. Виконувати потрібно по 10 підйомів три рази.

  1. Підіймання тулуба.

Ляжте на мат обличчям вниз та покладіть руки по швах. Напружте сідничний м’яз та під час видиху повільно підійміть верх тулуба і опустіть. Виконувати потрібно по 12 підйомів три рази.

  1. Вправа лук.

Ляжте на мат обличчям вниз. Візьміть руками ноги в ділянці кісточки та під час видиху повільно підійміть тулуб прогинаючись наче лук. Затримайтеся в положенні на секунд 5 та опустіться. Виконайте 5 підйомів.

  1. Вправа кішка.

Станьте на мат на 4 точки так, щоб коліна відповідали тазостегновим суглобам, а руки напроти плечових. Під час видиху запрокиньте назад голову та прогніться вниз. Обережно прийміть початкову позицію. Під час наступного видиху пригніть голову до низу та вигніться вгору. Повільно прийміть початкову позицію. Виконувати потрібно по 10 разів три підходи.

Ще одна ефективна вправа — це потягування на протязі дня.

Будьте здорові!