Вода з куркумою вам у поміч! 5 причин вживати цей напій усім!

Куркума — це не тільки приправа на кухні, але і чудовий лікувальний засіб. Куркума відома своїми протизапальними властивостями. Також, лікарі рекомендують її вживати, для профілактики онкологічних захворювань.
Якщо випивати вранці звичайну воду з додаванням куркуми, лимона та меду, то можна чудово підтримати імунітет у холодну пору року.
Куркума допоможе при таких проблемах:1. Відмінно полегшує біль при артритах.
Оскільки куркумін (основна складова куркуми) з легкістю виводить вільні радикали з усього організму, та має протизапальні властивості, то вживаючи його кожен день, ви відчуєте полегшення від болю у суглобах, та зменшите їх запалення.

2. Нормалізує рівень цукру у крові.

Вживання куркуми щоденно, цілюще впливає на підшлункову залозу і допомагає в запобіганні діабету 2 типу. Перед вживанням води з куркумою проконсультуйтеся з вашим лікарем.

3. Куркума є засобом профілактики онкології.

Вживання куркуми допоможе знизити ймовірність появи новоутворень у організмі.

4. Зменшить запалення.

Якщо ви маєте запальний процес у організмі, то боротися з ним вам допоможе куркума. Протизапальні та антиоксидантні властивості цієї приправи чудово допомагають боротися з запаленням.5. Куркума запобігає виникненню серцевих захворювань.

Систематичне вживання води з куркумою суттєво знизить ризик появи проблем із серцем та судинами. Куркума очищає артерії від, так званих бляшок, та запобігає їх новому накопиченню.

А як часто ви вживаєте цю спецію? Куди додаєте її?

Для приготування напою візьміть:
* 0,5 ч. л. порошку куркуми;
* 0,5 лимона;
* теплу воду;
* мед.

Приготування:

У склянку з теплою водою додайте вичавлений сік половини лимона, куркуму та мед. Добре перемішайте.

Застереження:
Перед застосуванням будь-якого препарату, або методу лікування. Обов’язкова консультація з лікарем!