Як без зайвих зусиль позбутися чорний цяток та плям на обличчі. Дієві методи

Кожна молода жінка стикалася хоч один раз у своєму житті з проблемою чорних цяток чи плям на обличчі.

Основні причини появи таких дефектів: 

 • Дія сонячних променів;
 • Дисбаланс гормонів;
 • Вагітність;
 • Дія ліків;
 • Авітаміноз;
 • Недосипання;
 • Постійний стресовий стан.

Таку проблему можна вирішити багатьма способами:

 • Вживайте побільше фруктів, овочів та ягід;
 • Зверніться до спеціалістів, які можуть запропонувати вам провести: процедуру пілінгу, лазерну хірургію або скористатися рецептами домашніх засобів.
Найбезпечнішими являються застосування натуральних домашніх засобів, які не мають побічних ефектів.

Рецепти відмінних та доступних 6 засобів:

 1. Сік лимону.

У складі лимонів є велика кількість  вітаміну C. Він може гарно освітлити шкіру. Готувати його досить просто. Для цього на ватяний тампон видавіть сік зі свіжого лимона та намастіть ним проблемну ділянку на шкірі. Залиште до повного висихання, а потім змийте теплою та чистою водою. 1. Бульба картоплі.

Картопляний сік володіє відбілюючим ефектом. Візьміть бульбу картоплі, розріжте навпіл та намастіть плями на обличчі зрізом. Результат буде неперевершений.

 1. Молочна пахта.

Знежирені вершки називають пахтою, вона так само може відбілити проблемне обличчя. Змочіть тампон пахтою, намастіть нею шкіру обличчя, залиште на 10 хвилин та змийте теплою водою. Повторювати таку процедуру потрібно два рази на день.

 1. Гель з листків алое.

Темних плям на обличчі можна позбутися чудовим натуральним засобом – гелем алое. З середини листка алое виріжте гелеподібну речовину, намастіть нею плями на обличчі, залиште маску на 15-20 хвилин та змийте теплою водою. 1. Порошок куркуми.

Прибрати пігментні плями на обличчі дуже добре допомагає куркума. Для цього, візьміть 2 ч. л. порошку куркуми, свіже коров’яче молоко, декілька крапель лимонного соку, перемішайте все між собою, щоб утворилась однорідна густа маса та намастіть нею плями на обличчі. Згодом промийте обличчя за допомогою теплої води.

 1. М’якуш папаї.

М’якушем папаї можна відбілити плями на обличчі та вирівняти колір проблемної шкіри. Зі стиглої папаї приготуйте пюре, намастіть ним шкіру обличчя та залиште цю маску на 20 хвилин. Далі зніміть ватяним тампоном та вмийтеся теплою водою.