Як відновити попередній колір волосся, якщо хна не дала очікуваний результат

Багато хто користується хною не один рік та результатом дуже задоволений. Хна надає волоссю гарного відтінку, бо складається тільки з натуральних компонентів. Тому, волоссю вона не шкодить, а навпаки, при фарбуванні хною відбувається лікувальний ефект.

Але стається, інколи, що хна не дала очікуваний результат. Таке може траплятись коли хну наносять на вже раніше пофарбоване волосся. Тому, її бажано змити з волосся, але це не так просто як здається. Та все ж таки є декілька перевірених засобів, що неодмінно вам допоможуть.

  1. Прокисла сметана.

Молочний продукт, який закис може змити хну. Намастіть кислу сметану рівномірним шаром по поверхні волосся та круговими рухами розподіліть по всій довжині. Тримайте на протязі 1-2 години. Промийте його та ополосніть. Ефект від цієї процедури буде наближений до натурального.

  1. Олія оливкова.

Олія оливи дуже корисна не тільки для змивання хни, а й для нанесення у вигляді масок для підживлення волосся. Нагрійте олію до теплого стану та нанесіть на волосся. Тримайте 2 години. Змити буде дуже нелегко, тому візьміть шампунь для жирного волосся. Знадобиться помити голову не одноразово.  1. Олія та спирт.

Спирт діє на лусочки волосся, вони розкриваються, хна витікає. Беріть спирт до 70 градусів. Опісля все волосся змастіть олією. Промийте з шампунем для жирного волосся.

  1. Мило господарське.

До складу мила входить луг. Він впливає на волосяні лусочки, які під його дією відкриваються та позбавляються від хни. Нанесіть господарське мило на все волосся та опісля змийте його.  Щоб був ефект, робіть так декілька разів. Далі робіть маску з олії.

  1. Столовий оцет.

В миску з теплою водою додайте декілька ложок харчового оцту. До цього розчину помістіть своє волосся на 10 хвилин. Після процедури промийте волосся за допомогою шампуню та нанесіть бальзам.Якщо робити одну процедуру можна змити лише одну половину хни. Тому, робіть так до повного зникнення хни з вашого волосся. Якщо є бажання застосовуйте по черзі різні способи, щоб позбавитись від хни.