Загадковий запах ладану, він має цілющу силу. Ним лікують біль у кінцівках та жіночі хвороби.

Ладан — висушений сік, смола, багатьох рослин, що ростуть в східній Африці, в Ємені, в Сомалі. Ладан не розчинний повністю ні в воді, ні в спирті, ні в ефірі та ін.

Були часи, коли ладан цінували так само, як золото. Ладан знали і високо цінували ще за часів фараонів, які вважали його засобом освіти і мудрості, екзотичним скарбом, цінився дорожче золота. Сильний деревний аромат ладану використовується і до цього дня в різних богослужіннях.
Магічні властивості ладану найкраще проявляються, якщо використовувати його в звичайній аромалампу. Сильний аромат ладану сприяє медитації і допомагає при заняттях йогою, тому як він має властивість уповільнювати і поглиблювати дихання, що приносить відчуття піднесеного спокою.

Ладан набув широкого застосування в медицині. Ним лікували біль у кінцівках, жіночі хвороби і використовували як омолоджуючий засіб.

Єгиптяни часто змішували ладан з маслом коричника і втирали цю суміш, щоб полегшити біль у суглобах, а також включали ладан до складу омолоджуючих масок, а китайці вважали його ефективним засобом від золотухи і лепри. Зараз ладан використовується при виробництві духів як фіксує речовина.

Масло ладану омолоджує шкіру, що в’яне, розгладжує зморшки. Чудове тонізуючий засіб для шкіри! Завдяки терпким властивостям корисно для жирної шкіри. Ладан масло довело свою ефективність при лікуванні ран, болячок, виразок, карбункулів і шкірних запалень.

Вважається, що злісні істоти темних світів дуже не люблять запах ладану.
Також користуються ладаном і ясновидці. При своїх ритуалах вони змішують ладан з різними травами і спалюють ці суміші.

Спалювання ладану дуже допомагає при в ходінні в астрал. Тільки тут потрібно ладану більше ніж зазвичай.Слабкий, ледь вловимий запах ладану допомагає при медитації. Він допоможе вам швидше відмовитися від усього і заглянути в себе.

Ладан сили можна застосовувати не тільки під час самого магічного ритуалу, а й поза ним. Спалюйте ладан вранці, перед початком своїх повсякденних справ для придбання вами фізичної і духовної сили. Також ви можете визначити для себе спеціальний день для спілкування з чарівними силами вогню і повітря. Під час горіння ладану уявляйте вашу мету і ваші бажання, то гарне і головне, що повинно статися у вашому житті. Тримайте руки близько до вогню або до диму, відчуйте, як ваші долоні вбирають вихідну енергію і силу.

Щоб позбутися від нервового перенапруження, приймайте ванну, додаючи у воду 10 крапель олії ладану і по 5 крапель олії герані і масла грейфрута.
Вважається, що ладан зміцнює розум і виліковує забудькуватість.