Засіб на основі листя хрону, допомагає від болю в спині і суглобах

Зелене листя хрону має багато корисних властивостей. Воно багате вітамінами групи В, Е, РР та має високу концентрацію аскорбінової кислоти. З мікроелементів присутні калій, кальцій, магній, сірка та селен. Фітонциди, які є в складі цього листя, мають потужний бактерицидний ефект проти будь-яких патогенних мікроорганізмів. Тому, його часто застосовують у домашніх заготовках на зиму.

Застосування листя хрону для боротьби з сольовими відкладеннями.

Для цього, потрібно приготувати компрес з листя хрону та покласти його на проблемні місця на ніч. Беруть два величезних листа хрону, занурюють у киплячу воду, кладуть на хворе місце та фіксують зверху підручними матеріалами. Компрес може пекти, але опіків не буде.На ранок компрес потрібно зняти та оглянути присутність солей на листах. Якщо її багато, то листок може відразу розпорошитись. На хворі місця кладуть компрес до тих пір, поки листки не будуть чистими.

Застосування листя хрону при болях в спині та суглобах.

Настоянку цю роблять з молодого зеленого листя хрону. Для цього беруть листя, складають у ємність та заливають спиртовмісною речовиною. Настоюють 48 годин в темному та прохолодному місці. Готовою настоянкою натирають проблемні місця та хворі суглоби.Хрін може викликати у деяких людей алергію, це дуже небезпечно!

Тому, потрібно спочатку проконсультуватись з лікарем, а тоді використовувати цю настоянку у вигляді компресу або натирання для суглобів.