Застосування дігтярного мила в домашніх умовах. Корисні поради, про які слід знати

Дігтярне мило – це косметичний засіб, який не містить сторонніх шкідливих домішок, синтетичних ароматизаторів та барвників. Воно володіє лікувальними властивостями й використовується вже багато років в народній медицині. Головним інгредієнтом є березовий дьоготь, який має антибактеріальну, протигрибкову, себорегулюючу та протизапальну дію. Пропонуємо ознайомитися з найрозповсюдженими методами застосування дігтярного мила.

  1. Засіб для вмивання.

Дігтярне мило допоможе в лікуванні подразнення шкіри, жирного блиску та вугровому висипі. Вмиватися ним потрібно не більше двох разів на день та після використовувати зволожуючий крем для певного типу шкіри.  1. Маска для ніг.

Намильте шкіру ніг дігтярним милом та залиште на 15 хвилин. Така маска пом’якшить шкіру та знищить грибок.

  1. Замість шампуню.

Дігтярне мило заспокоїть роздратовану шкіру голови, позбавить від лупи, надмірної жирності, зробить волосся міцним та надасть природного блиску. В комплексі з цим засобом необхідно використовувати відвар із череди, кропива або ромашки, який замінить бальзам.  1. Замість антиперспіранту.

Дегтярне мило зменшить кількість поту під пахвами й на ногах та прибере неприємний запах.

  1. Від бліх для тварин.

Дігтярне мило – це чудовий засіб, щоб позбавити домашнього улюбленця від бліх надовго.

  1. Неприємний аромат.

Дігтярне мило володіє специфічним ароматом, який довго залишається на волоссі. Щоб прибрати цей недолік, необхідно ополіскувати волосся розчином лимонного соку, оцту або кондиціонером.

Цей чудовий засіб можна приготувати самостійно. Березовий дьоготь продається в кожній аптеці, коштує не дорого та зберігається довго.

Будьте здорові!