Чудове, світле свято, що відзначається у перший літній день улюбленої всіма пори року, коли над головою простягається блакитне небо — символ миру та свободи, світить яскраве сонце — символ самого життя, коли навкруги цвітуть квіти, все дихає теплом і щастям!
Свято, яке потрібно відзначати всім: дорослим, щоб нагадати собі про безтурботну пору; дітям, щоб залишити у пам’яті ще безліч чудових моментів з дитинства. Але головна мета і призначення цього дня — нагадати дорослим про очевидні, зрозумілі речі, про те, що діти потребують турботи, ласки, любові, уваги, нарешті, охорони їхніх законних прав та інтересів. Нагадати про те, що гуманне ставлення до дітей і прагнення створити повноцінну, велику родину повинні стати орієнтирами розвитку всього нашого суспільства.
Відомий перський громадський діяч А. Фурутан, який все своє життя присвятив освіті, сказав мудрі слова: «Ваші діти подібні ніжним квітам у величезному садку. Їм потрібен ранковий вітерець і весняне сонце, а не виснажлива спека і сильна буря. Не можна ображати й ненавидіти своїх дітей, кривдити їх, не можна використовувати силу, принижувати у присутності друзів, перебільшувати їхні помилки. Ставтеся до дітей з надзвичайною добротою і любов’ю, і тоді їхня повага до вас буде йти із глибини серця, і вони виконають свій обов’язок, визначений Богом».
Давайте будемо дотримуватися цієї мудрості і захищати наше щастя — наших дітей!
Зі святом, з Днем захисту дітей!
*Довідка: Міжнародний день захисту дітей був прийнятий у листопаді 1949 року в Парижі за ініціативою Міжнародної демократичної асоціації жінок. Вперше його відзначили у 1950 році. ООН підтримала це починання й сприяла його поширенню, а також оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним із пріоритетних напрямків своєї діяльності. Це свято активно підтримували у соціалістичних країнах, наприклад, у СРСР у День захисту дітей починалися літні канікули (приємний подарунок після довгого навчального року!). В Україні цей день відзначають із 1998 року.
Цікаво, що свято має свою символіку — прапор, на зеленому тлі якого зображена земля з різнокольоровими людськими фігурками. Таким чином, прапор символізує молодість, зростання, родючість у спільному домі, де панує терпимість і різноманітність. Джерело
Копійчане добриво для троянд навесні: як забезпечити пишне цвітіння все літо Троянди, справжні королеви клумб,…
Чим підживити часник навесні: найкращі засоби для великого врожаю Отримати хороший урожай часнику нескладно, якщо…
Сучасні господині зберігають віник на кухні та ставлять його ручкою вгору. Однак, згідно народним прикметам…
Чому не варто ламати гілки квітучого бузку: важливі факти для кожного Щовесни повітря наповнюється п’янким…
Чим підживити троянди для пишного цвітіння: три прості лайфхаки з кухні Усі садівники мріють про…
Хто сказав, що квасоля треба замочувати? Дізнайся, як зварити смачну квасолю за лічені хвилини без…