Не кожен знає, що можна ненавмисно забити раковину до важкого стану. Існують предмети, які точно не варто змивати в раковину.
Олія.
Олія не розчиняється у воді, особливо в холодній. Коли олія стикається з холодною водою, утворюється пробка та труби засмічуються. Якщо постійно виливати олію в раковину, вода не буде проходити по трубах. Щоб ефективно змити олію, змішайте її з миючим засобом та розбавте водою. Вилийте в пакет та відправте у відро для сміття.
Кавова гуща.
Найпоширеніша причина утворення засмічення. Після змивання кавової гущі в раковину, вона не розчиняється. Кавові залишки потрапляють в злив, де накопичуються та засмічують труби. Краще викинути кавову гущу в смітник.
Дріжджі.
Дріжджам не місце в каналізації. Може відбутися хімічна реакція та всі неприємні запахи вийдуть назовні. Може статися й так, що вміст каналізації витече на підлогу. Дріжджове тісто взагалі перетворюється на клейстер, який потім застигне.
Волосся.
Волосся, також, не можна змивати в раковину. Воно буде плутатися та перетворюватися на грудку. Ці залишки не розчиняються у воді.
Окріп.
Окріп становить велику загрозу для труб. В наш час вони всюди пластикові, тому можуть не витримати високих температур. Через різкий перепад можуть утворитися тріщини, через що труби почнуть протікати.
Деякі рідини та предмети протипоказано кидати в раковину.
Макарони, рис та шкаралупа швидко забивають труби, бо ці продукти, наче клей. Вони розм’якшуються при контакті з водою та утворюють пробку. З наклейками ситуація така сама. Фарби, ліки та побутову хімію, також, не можна змивати в каналізацію. В них містяться речовини, які фільтри не розчиняють.
Липневий догляд за полуницею: закладаємо фундамент для солодкого врожаю наступного року 🍓 Чому це важливо?У…
Секретна підгодівля моркви в липні: сусіди заздритимуть врожаю У липні морква активно нарощує коренеплід, і…
Як назавжди позбутися чорних плям на трояндах: простий природний спосіб Чорна плямистість – поширена грибкова…
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…