Щорічно 21 липня всі православні християни відзначають день Казанської ікони Божої Матері. Молитви Богородиці в це святе свято здатні змінити ваше життя на краще і зміцнити вашу віру в Бога.
Історія свята налічує кілька століть. Після страшної пожежі, що забрала життя понад чверті жителів міста, дівчинці на ім’я Матрона приснилася Богородиця і вказала на повністю згорівший будинок, звелівши шукати там ікону.
На ранок дівчинка розповіла про сон батькам, але ті не відразу повірили своїй дочці. Богородиця явилася до дитини на другу і на третю ніч. На третій день батьки все ж послухали дочку і розібрали попелище, дійсно знайшовши незайману вогнем ікону. Це сталося саме 21 липня, і з тих пір православні щороку згадують явлене диво.
Кожна віруюча людина вважає своїм обов’язком поклонитися іконі і вознести подячну молитву. Казанської ікони Богородиці моляться:
про зцілення хвороб душевних і тілесних;
про прощення гріхів і початку нового життя;
про виконання задуманого;
про заступництво і захист від небезпеки;
про мир і гармонію в сім’ї.
Відомі випадки, коли щира молитва перед Казанським образом Діви Марії допомагала подолати найважчі життєві перешкоди і знайти вихід з нескінченних хвороб і проблем.
Одна з парафіянок Богородицького жіночого монастиря в Казані все життя страждала від вродженої вади серця. До 50 років жінку чекала складна операція, на яку не вистачало грошей, і гарантії, що вона виживе після хірургічного втручання, ніхто не давав.
У день Казанської ікони Богородиці прихожанка в сльозах молилася перед іконою. Вночі до неї з’явилася Діва Марія і благословила, сказавши, що всі її біди закінчилися. Яке ж було здивування лікарів, коли на обстеженні з’ясувалося, що необхідність в операції відпала! Жінка швидко пішла на поправку, і за короткий час повністю позбулася своєї хвороби.
У свято Казанської ікони Богородиці 21 липня можливо змінити свою долю за допомогою молитов і щирої віри в заступництво і допомогу Божу.
Щоб розсада гарно росла, була міцною і не витягувалась, важливо підживлювати її збалансовано й у…
У квітні 2025 року найсприятливіші дні для посіву кукурудзи, за місячним календарем, припадають на фази…
У квітні посадка кабачків у відкритий ґрунт можлива лише в південних регіонах України, де ґрунт…
Коли садити кавуни і як правильно це робити Кавуни — це тепло- та світлолюбна культура,…
Щоб молоко залишалося свіжим довше, особливо якщо воно домашнє або куплене "з рук", можна скористатися…
Швидке прання: коли варто використовувати цей режим і в чому його особливості Режим швидкого прання…