Пропонуємо ознайомитися з п’ятьма правилами догляду за полуницею.
Кожен городник мульчує полуницю органікою, тому навесні можна помітити, що залишилася мульча, яка не встигла перегнити. Її необхідно видалити. Це робиться тому, що ґрунт, вкритий мульчею гірше прогрівається. А для росту полуничних кущів потрібен тепла земля.
Після прибирання мульчі потрібно оправити бортики грядок, щоб вони виглядали охайно.
Щоб на кущах з’являлися свіжі зелені листочки, їх потрібно підгодовувати. Для цього можна застосовувати мінеральні добрива. Наприклад, розчин з 1 ст. л. сульфату амонію, 2 склянок коров’яка на 10 літрів води. Для приготування органічних добрив знадобиться настій з коров’яка 1 частина гною на 10 частин води, пташиний послід 1 частина на 10 частин води або настій кропиви відро молодої кропиви потрібно залити теплою водою та витримати 3-4 дні. Підгодівлю потрібно вносити під кущ, не попадаючи на листочки.
Обробка полуниці проти шкідників та мульчування проводяться до цвітіння. Можна застосовувати хімікати, такі як «Таурус» або «Цезар». Для тих, хто полюбляє біопрепарати, існують «Фітоверм» та «Акрофіт». Однак, біологічні засоби матимуть ефективний вплив лиже при температурі від 18 градусів тепла та вище. Також, можна скористатися звичайною водою проти шкідників. Для цього її нагрівають до 60-65 градусів та поливають нею полуницю зверху, за допомогою лійки.
Як позбутися щурів і мишей взимку без шкоди Взимку гризуни шукають теплі місця з легким…
Як доглядати за спатифіллумом, щоб уникнути жовтіння листя Спатифіллум, відомий як "жіноче щастя", — ніжна…
Чому не варто залишати зарядний пристрій у розетці без телефону Залишати зарядку в розетці без…
Каламутний розсіл у банках з огірками: основні причини та як їх уникнути Каламутний розсіл у…
Як легко очистити конфорки на газовій плиті Газові конфорки швидко забруднюються жиром і нагаром, але…
Голуби на підвіконні: народні прикмети та їх значення Голуби є частиною міського життя і майже…