Помідори досить невибагливі, але деякі речі вони не люблять. Деякі дії неприпустимі під час вирощування культури.
Азот.
Велика кількість азотних підживлень призводить до нарощування зеленої маси, а плоди зав’язуватися не будуть. Якщо в ґрунті багато гумусу, азотні добрива під час посадки вносити не потрібно. Якщо в ґрунті мало поживних речовин, внесіть гній чи компост, що перепрів.
Низина та холод.
Не можна висаджувати томати в низині та в прохолодних місцях з вологим повітрям. Помідори люблять тепло. При температурі нижче 10 градусів тепла, вони не ростуть, а при температурі нижче 5 градусів тепла – гинуть.
Тінь.
Помідори погано ростуть в тіні. Вони не дають квітів та плодів. Потрібно забезпечити культурі доступ до сонячного світла вранці та ввечері, а вдень вони можуть перебувати в тіні. Так покращується плодоношення.
Ґрунт.
Ґрунт не повинен бути холодним. При температурі ґрунту нижче 16 градусів рослина не буде розвиватися. Помідори стануть синіми та замруть. Якщо температура впаде нижче 5 градусів тепла, рослини загинуть. Висаджуйте їх, коли ґрунт достатньо прогріється.
Сівозміна.
Не можна вирощувати томати на одному й тому самому місці декілька разів поспіль. Рослини забирають з ґрунту поживні речовини, виснажуючи його. Також, в землі накопичуються патогени, серед яких спори грибків.
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…
Як правильно підживлювати капусту, щоб виросли великі, щільні качани Капуста — одна з найбільш вибагливих…
В домі частіше з’являються павуки, які шукають тепле укриття. Але замість того, щоб лякатися або…
Найкраще добриво для герані — з того, що під ногами! 🌸 Не купуйте, зробіть самі…
Як правильно підготувати цибулю на перо: поради досвідчених городників Вирощування зеленої цибулі — одне з…
Моя сусідка все життя садила помідори не так. А потім випадково зробила одну річ —…