Звичайна голка завжди була предметом, з яким пов’язували численні забобони та прикмети. З давніх часів до неї ставилися уважно, бо цей предмет неодноразово використовувався у магічних обрядах, ворожіннях та чаклунстві.
Пропонуємо найрозповсюдженіші прикмети та забобони, пов’язані з голкою
Це річ особиста, тому дарувати комусь голку не варто, бо разом з нею подаруєте людині погану енергетику. Також, прикмети кажуть, що такий подарунок здатен принести негативні наслідки у фінансове становище одержувача.
Запобігти цьому можна, якщо одержувач такого подарунка навзаєм дасть кошти у символічному розмірі. Такі речі слід дарувати лише з гарними думками, щоб уникнути погіршення взаємовідносин.
Укол голкою – звичайна ситуація, а трактується по різному. Якщо вколоти неробочу руку, очікуйте на похвалу. Укол великого пальця – до клопотів та суєти.
Якщо жінка, яка вкололася, незаміжня, незабаром вона може зустріти свого обранця. Якщо вкололася заміжня жінка – до погіршення відносин у родині.
Найнеприємнішою травмою є пошкодження нігтю голкою, але це може принести покращення фінансового становища.
Краще встигнути полагодити речі перед поїздкою, бо в іншому разі можна позбавитись успіху. Не варто шити, коли хтось з рідних чи близьких знаходиться у дорозі, бо це може збити їх зі шляху.
Але якщо ситуація склалася так, що саме зараз необхідно шити, тоді це необхідно робити, не розмовляючи, а коли робляться вузли – молитися.
Всі голки мають бути у голківниці. Не можна втикати голку в інші предмети вдома, бо домовик образиться та додасть клопотів. Якщо знайшлася чужа голка, тоді це говорить, що хтось намагався навести порчу.
Вважається, що зберігання голки разом із ниткою несе покращення у фінансах. Якщо загубити голку з ниткою – це означає розлуку з близькою людиною або фінансовий занепад. Якщо голка знайдеться швидко, тоді розлука та чорна смуга будуть короткими.
Наступити на голку означає, що скоро чекатимуть сварки та з’ясування відносин. Якщо сісти на голку – до зрад, розчарувань та конфліктів.
Як правильно зберегти кріп на зиму Кріп швидко втрачає аромат і колір, тому правильна заморозка…
Як боротися з капустянкою на городі: поради садівникам Капустянка (вовчок) — один із найнебезпечніших шкідників…
Місячний посівний календар на липень 2025: що сіяти та садити У липні город потребує догляду,…
Як заморозити черешню на зиму: прості способи зберегти смак літа Черешня — не тільки смачна,…
Досвідчені кухарі під час варіння яєць навмисне додають в воду сіль, харчовий оцет або соду.…
Щоб помідори й перець дали великий урожай: чим їх варто обприскувати У період активного росту…