Звичайна голка завжди була предметом, з яким пов’язували численні забобони та прикмети. З давніх часів до неї ставилися уважно, бо цей предмет неодноразово використовувався у магічних обрядах, ворожіннях та чаклунстві.
Пропонуємо найрозповсюдженіші прикмети та забобони, пов’язані з голкою
Це річ особиста, тому дарувати комусь голку не варто, бо разом з нею подаруєте людині погану енергетику. Також, прикмети кажуть, що такий подарунок здатен принести негативні наслідки у фінансове становище одержувача.
Запобігти цьому можна, якщо одержувач такого подарунка навзаєм дасть кошти у символічному розмірі. Такі речі слід дарувати лише з гарними думками, щоб уникнути погіршення взаємовідносин.
Укол голкою – звичайна ситуація, а трактується по різному. Якщо вколоти неробочу руку, очікуйте на похвалу. Укол великого пальця – до клопотів та суєти.
Якщо жінка, яка вкололася, незаміжня, незабаром вона може зустріти свого обранця. Якщо вкололася заміжня жінка – до погіршення відносин у родині.
Найнеприємнішою травмою є пошкодження нігтю голкою, але це може принести покращення фінансового становища.
Краще встигнути полагодити речі перед поїздкою, бо в іншому разі можна позбавитись успіху. Не варто шити, коли хтось з рідних чи близьких знаходиться у дорозі, бо це може збити їх зі шляху.
Але якщо ситуація склалася так, що саме зараз необхідно шити, тоді це необхідно робити, не розмовляючи, а коли робляться вузли – молитися.
Всі голки мають бути у голківниці. Не можна втикати голку в інші предмети вдома, бо домовик образиться та додасть клопотів. Якщо знайшлася чужа голка, тоді це говорить, що хтось намагався навести порчу.
Вважається, що зберігання голки разом із ниткою несе покращення у фінансах. Якщо загубити голку з ниткою – це означає розлуку з близькою людиною або фінансовий занепад. Якщо голка знайдеться швидко, тоді розлука та чорна смуга будуть короткими.
Наступити на голку означає, що скоро чекатимуть сварки та з’ясування відносин. Якщо сісти на голку – до зрад, розчарувань та конфліктів.
Щоб буряк був великий, солодкий і соковитий: секретне підживлення, яке знають не всі Буряк —…
Як правильно підживлювати капусту, щоб виросли великі, щільні качани Капуста — одна з найбільш вибагливих…
В домі частіше з’являються павуки, які шукають тепле укриття. Але замість того, щоб лякатися або…
Найкраще добриво для герані — з того, що під ногами! 🌸 Не купуйте, зробіть самі…
Як правильно підготувати цибулю на перо: поради досвідчених городників Вирощування зеленої цибулі — одне з…
Моя сусідка все життя садила помідори не так. А потім випадково зробила одну річ —…